2021 Yaz Minecraft Etkinliği
Köyden Fotoğraflar

2021-08-05_19.28.38.png

2021-08-05_23.29.06.png
Ara
Sunucu açık.
2. etkinlik birazdan başlıyor.

Etkinlik Yeri: Yeşil kasaba, siyah kale.

Son Hatırlatmalar ve Öneriler
  • Etkinlik alanına üstünüzde çok fazla eşya ile gelmeyin.
  • Etkinlik başlayana kadar PVP yok, etrafa zarar vermek vs. yok.
  • Etkinlik yerini bulduktan sonra istediğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz.
  • Etkinlik esnasında ölmeniz o etkinlikte kaybettiğiniz anlamına gelir, dönüp izleyebilirsiniz ancak diğer oyunculara saldıramazsınız.
  • Bu etkinlik özelinde oyuncuların yanlarında menzilli silah bulundurması önerilir.

Etkinlik 4 katılımcıyla başladı, @Pharmacist lava düştü, @Selene ve @PCOyun @Ragnvaldr tarafından öldürüldüler. Ardından @Ragnvaldr moblar tarafından yenildi.
Yarın aynı etkinliği bazı ufak değişikliklerle tekrar yapacağız.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Bundan sonra @Ragnvaldr'ı gördüğüm yerde bıçağı takıyorum. Diğer üyelerden de aynı özveriyi bekliyorum. İyi forumlar.
WhaW8Am.gif
Ara
"Chaos is a ladder." demişler. Pharmacist lava düşer düşmez tek kazanma şansımın moblara karşı birebir savaşmak olduğunu anladım. Etkinlik alanında yaşanan şeyler etkinlik alanında kalsın arkadaşlar. Önemsiz şeyler üzerine düşmanlık yapmaya gerek yok.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum
Ara
(06-08-2021, 21:23)PCOyun : Bundan sonra @Ragnvaldr'ı gördüğüm yerde bıçağı takıyorum. Diğer üyelerden de aynı özveriyi bekliyorum. İyi forumlar.
Trident hırsızlarının söylenmeye hakkı olmadığını düşünüyorum.
Ara
2021-08-06_19.44.01.png

Bugün shader ayarlarıyla oynadım biraz. Aldığım görüntülerden.
[+] 2 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum.
Space-Background.gif
Ara
Etkinlikten görseller:
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
unknown.png

Korzum otelinden bir görüntü. Beni öldürmediğiniz sürece her türlü hizmeti alabilirsiniz. Otel bir, bilemedin iki oyun günü daha kadar kalacak sonrasında ise birisi ya tnt ile patlatacak ya da alt katın sel içinde kalmasına sebep olacak. Bu ihtimaller karşısında bir de daha iyi bir ihtimal olan otelin içindeki herkesin @PCOyun, @Sxario veya @Ferreke tarafından katliama kurban gitmesi olabilir. Ön yargı için kusura bakmayın ama artık tedbir bile almıyorum.
Space-Background.gif
Ara
Katılıyorum.
Ara
(06-08-2021, 20:37)Duman : 2. etkinlik birazdan başlıyor.

Etkinlik Yeri: Yeşil kasaba, siyah kale.

Son Hatırlatmalar ve Öneriler
  • Etkinlik alanına üstünüzde çok fazla eşya ile gelmeyin.
  • Etkinlik başlayana kadar PVP yok, etrafa zarar vermek vs. yok.
  • Etkinlik yerini bulduktan sonra istediğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz.
  • Etkinlik esnasında ölmeniz o etkinlikte kaybettiğiniz anlamına gelir, dönüp izleyebilirsiniz ancak diğer oyunculara saldıramazsınız.
  • Bu etkinlik özelinde oyuncuların yanlarında menzilli silah bulundurması önerilir.

Etkinliği bazı değişikliklerle tekrar yapıyoruz:
  • Etkinlik 2 kademe olacak, ilkinde PVP olmayacak. START yazılmadan hiçbir oyuncu diğerine vuramayacak.
  • İlk kademede etkinlik alanındaki tüm oyuncular moblara karşı savaşacaklar.
  • Moblar sona erdikten sonra hayatta kalan oyuncular ayrı bir alanda karşı karşıya gelecek.
  • En son hayatta kalan oyuncu Diamond Helmet (Projectile Protection IV) kazanacak.
  • Etkinlik alanında blok yerleştirme yapılamayacak.
Dünkü etkinliğin kazananı @PCOyun oldu.

CK3 Multiplayer sebebiyle bu akşam Minecraft'ta etkinlik olmayacak, sunucu 18:00'da açılacak.
Sunucu açık.
Katılıyorum.
Ara
Çevrede yeni bir köy kurulduğunu haber alan kuzeyli yağmacılar  köyün yakınlarına kamp kurup avları için hazırlanmaya başladılar... 
Yakında çok kan dökülecek!

2021-08-09_22.37.06.png

[+] 2 üye Sxario nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
10/08 Etkinlik Özel Kuralları
  1. Etkinlik PVE etkinliğidir, oyuncular etkinlik alanında ve etkinlikten sonraki 1 saat boyunca birbirine düşmancıl eylemlerde bulunamaz.
  2. Oyuncular etkinlik alanına blok yerleştiremez, etkinlik alanını kazamaz, blok eksiltemez.
  3. Etkinlik ilerledikçe, etkinlik alanında daha güçlü minionlar belirecektir.
  4. Etkinlik alanında ölen oyuncular geri dönemezler.
Etkinlik saat 21:00'da başlayacak.
Görsel

Bugünkü etkinliğimiz de sona erdi. Labirentin içinde 20'yi aşkın içinde ödül olan sandık bulunuyordu.

Katılımcılar ve Başlarına Gelenler
@Ragnvaldr labirentten çıkmayı başardı.
@Yasin Ahmet labirentten çıkmayı başardı.
@Craetus Ferreke'nin kurtlarına öldü.
@Pharmacist aşağıya düştü.
@Ferreke etkinlik alanını terk etti.
@littleiskender öldü.

Etkinlik esnasından bir görsel:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.