2022 Kış Worms Ultimate Mayhem Etkinliği
Bugün nedense ilk 2 oyunumuzda No Session alarak oyundan düştük. Neyse ki 3. oyunda sıkıntı olmadan tamamen oynayabildik. Bu hatanın niye kaynaklandığına bakacağım.
tTRiYax.png
Ara

Dünden ekran görüntüleri. Aiakos'un suya düşüp benim 1 can kaldığım yer efsaneydi.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(28-01-2022, 20:38)reddga : Bugün nedense ilk 2 oyunumuzda No Session alarak oyundan düştük. Neyse ki 3. oyunda sıkıntı olmadan tamamen oynayabildik. Bu hatanın niye kaynaklandığına bakacağım.

Gördüğüm kadarıyla bu sorun oyunun çıkışından beri var olan bir şey. Çözüm olarak yapılacak en iyi şeyin iyi bir internet bağlantısına sahip olunduğuna emin olmak deniyor. Onun dışında uygulanabilecek birkaç potansiyel çözüm yolu var ama ben uğraşmaya değer olduğunu düşünmüyorum. Zaten haftada 1 giriyoruz ve neredeyse 1 aydır oynuyoruz. Bundan sonra ne kadar oynayacağımız da belli değil; kötü senaryoda bu hatayı çok alırsak daha fazla uzatmadan etkinliği bitirebiliriz veya iyi senaryoda birkaç hafta daha devam edebiliriz.

Bu konuda ne olacağı artık 5. etkinlik gününde belli olur. Onun ne zaman olacağı ise daha önceden olduğu gibi katılımcılar olan @Attila the Hun ve @Aiakos'a Discord üzerinden oynanmasını istedikleri günü mesaj olarak attım. İster oradan ister konudan yapacağınız geri dönüşe göre 5. etkinlik gününü belirleyeceğiz.
tTRiYax.png
Ara
Bu pazar günü saat 20:00'de gireceğiz.
tTRiYax.png
Ara
Lobi kuruldu.
tTRiYax.png
Ara

Dünden ekran görüntüleri. Hata almadan oynadığımız güzel bir gün oldu. Bu hafta oyun olmayacak, kalan son 2 haftada oynayıp oynamayacağımızı vakti geldiğinde belirleriz.
tTRiYax.png
Ara
Bu hafta pazar günü saat 20:00'de oyuna gireceğiz.
tTRiYax.png
Ara
Lobi kuruldu.
tTRiYax.png
Ara
20220220201440_1.jpg

Bugün oynadığımız oyundan No Session hatası alarak düştük. Sadece yukarıdaki ekran görüntüsünü alabilmiştim. Bayağı da oynamıştık sudden death başlamıştı, kötü oldu. Ayrıca niyeyse çok lag vardı.

Böylelikle bu etkinliğin sonuna geldik. @Attila the Hun ve @Aiakos'a katıldıkları için teşekkür ediyorum.
tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.