2024 Kış Dune Spice War etkinliği
Piyasadaki en eğlenceli rts Dune için katilimcilarin musait olduklari gunlerde takılalım diyoruz.

Her rts severi bekleriz. Katılımcı arkadaşlar uygun olduklari gun/saatleri yazabilir.
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Sezar ve @yafeshan ile oynadığımız oyundan

20240113003815_1.jpg?ex=65ba4fb0&is=65a7...91063eb7f&

Hem yafesin hem de sezarın orduları tokatladım. Benim ordular sezarın başkente dayanırken. Savaşırken shai hulud bizim birlikleri yemişti.

20240113002442_1.jpg?ex=65ba522a&is=65a7...fbd89904d&

Yafesle sezar sürekli landsraad'da bana karşı yasa geçirince benim canım sıkıldı savaş açtım. Spice satışına 2x negatif modifier yedim bunlar yüzünden.

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 3 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben de katılabilirim
[+] 3 üye SoulForged nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güzel oyundu eline sağlık Cemal hakkınla yendin. Rövanşını alalım yakın zamanda.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum.
IbnE9P2.gif
[+] 2 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
TgtiLdG.png

Oyunu kazanmaya doğru giden Fremenler (@Sezar) Ecaz'a (@yafeshan) saldırınca bunu fırsat bilip "En iyi savunma saldırıdır." diyerek Fremenlere saldırdık ancak kısa sürede püskürtüldük. Ecaz cephesinden geri dönen Fremen birlikleri Bur-Al'val'de karşı saldırıya geçince bu köyün civarında amansız bir çatışma yaşandı ve neticede Fremenlerin eline geçti. Bur-Al'val hem ana üssümüzün dibinde olması hem de yakıt elde ettiğimiz yegâne köy olması açısından büyük önem arz ettiği için savaşların tamamına yakını burayı geri almak üzere başlattığımız saldırılardan müteşekkildi.

qnUTTP6.png

Bu kilit önem taşıyan köyü ele geçiren Fremenlerin ana üssümüze saldırması hâliyle beklenmedik bir olay değildi. Ana üssümüzün müdafaası için her türlü savaş hilesini seferber etsek de mağlubiyetimizi ancak geciktirebildik. Fakat yıkılışımızın ardından oluşan güç boşluğu Fremenlerin değil, Ecaz'ın işine yaradı ve baş başa gittiği Corrino'yu (@cemal) alt ederek oyunun galibi oldu.
IbnE9P2.gif
[+] 2 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Son 2 oyun @Mabella @yafeshan @Macchiato

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 3 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
8dcn3o.jpg?ex=65c2ab17&is=65b03617&hm=ea...2d910435e&
[+] 2 üye Macchiato nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.