2024 Kış Strategyturk Dövüş Ligi
u1ONWBi.png

Strategyturk Kış 2024 Dövüş Ligine hoş geldiniz.

Ligin İşleyişi
  • Kış Ligi TEKKEN 8 üzerinden yapılacaktır.
  • Bir oyun gününde her oyuncu kazananı Bo3 belirlenen 4 karşılaşmaya katılır.
  • Etkinlik günü Cumartesidir, ilk karşılaşma 19:00'da başlar.
  • Oyuncular oyun günü duyurulan konseptte karşılaşmalara katılırlar.
  • Konsept dışı katılım gösteren oyuncuların karşılaşmaları geçersiz sayılır.
Oyuncular
Şimdilik boş.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Katılıyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Ara
katılımın artması amacıyla bir şey sormak istiyorum. KOF15 gibi remote play together var mı oyunda ?
 '' Draco dormiens nunquam titillandus ''
Ara
Evet, var.
WhaW8Am.gif
Ara
(02-02-2024, 15:18)PCOyun : Evet, var.

remote play ile katılımcı artışı olabilir diye düşünmüştüm. gerçi şimdi saçma oldu. diğer adam oyun sahibi olmadığı için bir nevi antrenmansız çıkmış olacak maça.
 '' Draco dormiens nunquam titillandus ''
Ara
Ondan ziyade orta halli internetlerde bile lag sorunu oluyor. Denemiştik remote play'i.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
hby6qc.gif
Ara
6. oyuncuyu bekliyoruz.
Kurallarda karakter secimiyle ilgili birsey var mi? Ban sistemi veya kac ayri karakter secmek gerek tek bir karakterle oynayabiliyor muyuz ?
Ara
Bu turnuva değil, Yarış Ligi ile benzer bir şekilde karşılaşma günü öncesi konsept belirlenecek. Bazı karşılaşmalarda herkes istediği karakteri seçebilecek, bazı karşılaşmalarda karakter sınırı olacak.
Bugün başlayacağız, karşılaşmaların tekrarlanmaması için 6.'yı bulmak istiyoruz.
Lig formatı:

Her oyun günü oyuncular aşağıdaki sırayla karşılaşacaklar, eş zamanlı birden fazla karşılaşma olmayacak, diğer oyuncular aktif karşılaşmayı izleyecekler.

1. A x B
  2. D x E
  3. A x C
  4. B x E
  5. A x D
  6. C x E
  7. B x D
  8. A x E
  9. B x C
  10. C x D
Her oyun günü öncesinde A, B, C, D ve E oyuncuları değişim gösterecek.

Her oyun gününde bu sıralamayı 2 kere tekrarlayacağız, bu demek oluyor ki her oyuncu, ligteki diğer oyuncuyla 2 kere karşılaşmış olacak.

Bu karşılaşmaların kazananı Best of 3 olarak belirlenecek. Farklı karşılaşmaların farklı kuralları olabilecek.

Konsept örnekleri:
  • Main karakterler (oyuncular lig öncesinde belirttikleri 2 karakterden biriyle girebilecekler)
  • Cinsiyet ayrımı (sadece kadın karakter veya erkek karakter)
  • Mishima karakterler (oyuncular sadece Kazuya, Jin, Reina veya Kuma seçebilecek)
  • Spesifik karakterler (sadece King seçilebilmesi vb.)
Oyuncular main karakterlerine ligte kullanacakları renk kodlu bir kostüm hazırlayacaklar. Herkesin rengi önceden belirlenecek.
Bugun basliyor muyuz simdi?
Ara
Evet
Ana karakterlerim Jun ve Lili

image.png?ex=65db6714&is=65c8f214&hm=f27...408d38319&image.png?ex=65db6722&is=65c8f222&hm=937...2743e97b1&
hby6qc.gif
Ara
Reina ve Alisa:

IO8h2DH.png bG93MHo.png
WhaW8Am.gif
Ara
Bugün 4-0 ile açılış yaptım. Haftaya aynı performansı korumayı umuyorum. Ayrıca bugünden "PERFECT" kareler:

WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.