400 Saat Oynamış Birine Göre Ülkemi Değerlendirir Misiniz?

Notlar:

Az İdea Açmış Olabilirim Çünkü City Of Cities Başarımı İçin Londra'yı 61 Development Yaptım Her Development Arttırdığımda 200-300 Küsür Monark  Puanı Yedi

Donanmanın Halini Yeni Gördüm 20 Ducat Gelirim Var Yakında Gemi Basarım

Orduların Sayısı Az Olabilir Yakında Ordu Basarım 20 Ducat Olan Gelir 10 Ducat'a Gelene Kadar Ordu/Donanma Basıcağım

Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
Yil kaç acaba

Danimarka ne durumda o tarafların fotoğrafını atar mısın?

Kanada ve Kolombiya kolonisi iyi olmuş ancak bir an önce karayipleri bitirip Meksika ya geçmen iyi olur oradaki altın madenleri işine yarar

Sen dünya haritasıni atarsan daha iyi eleştiri yapabilirim

İkimizinde oynama süresi aynı neredeyse ispanya yüksek ihtimal en büyük düşmanın olacak dikkat et ve onu zayıflatmaya çalış bence

İdea olarak influence alman baya ise yarar hali hazırda koloniler ve subjectler için baya ise yarar
Je Maintiendrai
Ara
@Lostonmegar

Yıl:1676

İspanyayla Oyunun Başından Beri Müttefikiz Ve Düşman Olma Konusuna Gelirsek Onun Beni Düşman Seçme İhtimali Sıfır Ama O Benim Gözümün Olduğu Her yerde Toprağı Var Yakında Onu Rival Seçebilirim

Ara
Donanma Olmamış. GB oynuyorsun, amacın zaten adaya kimseyi çıkartmamak. Ekonomini geliştirmeni öneririm. Ekonomiyi sağlamlaştırınca bayağı bir donanma bas, denizci veren ve donanma limitini arttıran binalardan basmayı da unutma. Venedik Danimarka fln geçmiş seni donanmadai.
[+] 1 üye Consul of Time nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İspanya yi acilen yok et Danimarka fazla güçlü Rusya ittifakı ile yok etmeyi deneyebilirsin hollanda kolay lokma gibi duruyor

Avrupa içi şansını deneyebilirsin

Onun dışında @Consul of Time in dediği gibi donanma baya az kalmış ekonomi ve donanma paralel şekilde gelişirse mükemmel bir deniz üstünlüğü yakalarsın
Je Maintiendrai
Ara
@Consul of Time @Lostonmegar

Donanmanın Vasat Olduğunun Farkındayım Not Kısmında Donanma Yapacağımı Söyledim.

GB Ne Demek?

İspanyayı Yok Etmesem Mi?Adamın Bana Güveni Sonsuz 1444'ten Beri Hiçbir Savaşını Reddedmedim.Ama Onun Topraklarınıda İstiyorum O Da Var.Ne Yapmalı?

Orduları Ve Donanmayı Hazırlayım Hollandayı Kolombiya'dan Atıcağım+Önemli Ticari Bölgeleri Elinden Alıcağım.

Oyunun Gidişatı Nasıl?
Ara
Şuan dediklerini yaparsan ki sen aslansın sen yaparsın iyi ama ispanya artık Büyük Britanya nın çıkarlarına ters düşüyor bitir işini
Je Maintiendrai
Ara
Ekonomik olarak zayıf bir profil var. Estate ve otonomi ile biraz ince ayar yapman gerekebilir.
Ara
GB Great Britain demek. Büyük Britanya yani. Ekonomi ve donanma kas nokta.
[+] 1 üye Consul of Time nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İspanya çok güçlenmiş. Fransa olsaydı o kadar güçlenemiyecekti. Acil işini bitir.
[+] 1 üye Semavi7 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Semavi7 @Consul Of Time @napolyon94 @Lostonmegar

Yorumlarınız İçin Çok Teşekkürler. Oyun Biraz Daha İlerlesin Ben Yeni Görsel Atarım.

İspanyayla Artık Rivaliz İlk Fırsatta İspanyayla Savaşacağım
Ara
Bu arada bu yılda az idea açman iyi olmamış o achivement için 1800 yılına kadar gelseydin keske ben öyle yapmıştım hatta ispanya ile 4 adet 60 dev şehire sahiptim
Je Maintiendrai
Ara
Arkadaşlar Daha Bu Oyunu Devam Ettirmeyeceğim Çünkü:Devim Disasters'ı Çıktı Bende Ülke Devrimci İngiltere Olsun Lan Dedim.Disaster'ı Durdurmadım Sonra Devrim Ortaya Çıktı Huzursuzluk +10 Geldi Milliyetçiler İsyan Etti Bende Olsun Bastırırım.Yeterki Devimci İngiltere Olalım Dedim.Devrim Sırasında Milliyetçileri Bastırdım.İspanyayla Aramızda Savaş Çıktı Her şeye Rağmen İsyanlarıda Bastırdım.İspanyayıda Yendim Sonra Devrimciler Başardı!Ama Ülke Dervimci Britanya Olmadı Bende Çıktım Oyundan.

@Semavi7  @Consulf Time @napolyon94 @Lostonmegar

Ama Yine de Mesajlarınız İçin Teşekkürler
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.