42'de gelen Normandiya çıkarması
Öncelikle oyunu Türkiye ile başarım kazanmak için oynuyorum.
Faşist yoldan gidip Alman - Sovyet savaşı başlayınca Mivher'e katılıp Kafkas cephesini açıyor ve Sovyetleri düzenli bir şekilde itmeye başlıyorum.
Ancak her defasında Alman - Sovyet cephesi tıkanıyor ve bir adım bile ilerleyemeyen bir Wehrmacht izliyorum.
Ve istisnasız 42 yılında boş Fransa sahillerine Normandiya çıkarmasını yiyorlar.

Şimdi anlamadığım nokta oyun her cephede benim kazanma mı bekliyor. Yoksa bu Nazilerin garezi bana mı?

Daha önceki sürümlerde bu kadar zayıf bir Almanya yoktu. Son DLC'ler ile mi böyle oldu.

Bilgisi olan var mı?
Biz hiç bir savaşı kaybetmedik hep onlar kazandı.
Ara
Alman güçsüz değil rusu güçlü yaptılar bu sebeble madem saldırı gibi mekanikleri öğrendin almanya ile ilgili bir kaç video izliyip tarihi 0 dan yazabilirsin eğer soruna gelicek olursak sana garezi yok merak etme sadece oyun biraz zorlaştı öyüzden single sa artık alman ve ya japon oynamıyosan savaş aynı şekilse bitiyor net
Ara
Şimdi bu durumda hatalı olan sensin, bir de Türkiye'den ayrıca cephe açmışsın bu savaşı bir an önce bitirmen gerekiyor Almanya tüm Ordu yükünü Doğu cephesine yığıyor sahilleri tutmuyor bile zaten çöp birimlerle garnizon atıyor başka hiçbir özelliği yok hani şikayet etmekten ziyade 42 olmadan rusyayı düşürmeye bak düşüremiyorsan birşeyleri yanlış yapıyorsun demektir
Ara
(12-04-2021, 01:49)Menequin : Alman güçsüz değil rusu güçlü yaptılar bu sebeble madem saldırı gibi mekanikleri öğrendin almanya ile ilgili bir kaç video izliyip tarihi 0 dan yazabilirsin eğer soruna gelicek olursak sana garezi yok merak etme sadece oyun biraz zorlaştı öyüzden single sa artık alman ve ya japon oynamıyosan savaş aynı şekilse bitiyor net
oyunda ai oyuncuya karşı özel bir ilgi gösteriyor diye biliyorum ben. destek konusunda olsun düşman konusunda olsun, özel bir davranış biçimi var, ai'nin birbirine karşı davrandığı gibi davranmıyor
Volga nehri akmam diyor
Etrafımı yıkmam diyor
Şanı büyük Jukov paşa
Stalingrad'dan çıkmam diyor.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.