Abd ile Avustralya'ya Çıkmak
#1
Arkadaşlar avustralya'ya çıkarma yapmayı denediğim zaman böyle bir hata veriyor. Nasıl çözebilirim ?bunedirla.png
Ara
Cevapla
#2
Ordularını denizden taşımadan önce o denizlerde hakimiyet sağlaman lazım, bunu yapmamışsın. Donanmanı veya uçaklarını ordunun geçeceği bölgelere göreve yollarsan hallolur.
Ara
Cevapla
#3
(20-07-2017, 04:11)TurkJedi : Ordularını denizden taşımadan önce o denizlerde hakimiyet sağlaman lazım, bunu yapmamışsın. Donanmanı veya uçaklarını ordunun geçeceği bölgelere göreve yollarsan hallolur.

Hocam mesafede baya var. Pasifikteki adalardan birisine orduyu çeksem. Oradan yeniden çıkarma yapmak için 70 gün hazırlanmak şart mı ? Yani çıkarmanın yapılacağı yer sabit kalsa fakat başlangıç noktası değişse, ana yeniden 70 gün hazırlanmasa ?
Ara
Cevapla
#4
Yeniden 70 gün hazırlanması gerekiyor diye biliyorum maalesef.
Ara
Cevapla
#5
Mesafe problem değil , denizaltın varsa çıkarma rotasında ki bölgelere ikişerli devriye görevi ver böylece güvenceye almış olursun zaten o mesafeden her yerde düşman donanması olmayacağı için deniz hakimiyetini 2 gemiyle de alırsın .
Ara
Cevapla
#6
Amfibik arastirmalari yap sureler hayli kisalir
Ara
Cevapla
#7
(21-07-2017, 01:37)Kirpi : Mesafe problem değil , denizaltın varsa çıkarma rotasında ki bölgelere ikişerli devriye görevi ver böylece güvenceye almış olursun zaten o mesafeden her yerde düşman donanması olmayacağı için deniz hakimiyetini 2 gemiyle de alırsın .

Bölgede gemilerim devriye geziyor gezmesine ama bölgenin yarısı kırmızı çizgili, o kırmızı çizgileri bir türlü kaldıramıyorum.
Ara
Cevapla
#8
O Kırmızı çizgileri kaldıramazsın.Örneğin sen amerikanın ana karasından çıkartma yapıyorsun. Ana karadan yapamazsın orduyu ya hawaii'ye ya da filipinlere götürüp ordan çıkartma yapabilirsin o zaman bölgenin kırmızı çizgisi kalkıyor orası konvoylarının gidebileceği son noktayı gösterir kırmızı çizgi
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.