Age of empires 2 Conquerors hakkında
İyi eğlenceler, Bir tanıdığım age of empires 2 conquerors oynuyor ona şaka yapmaya niyetlendim. Yapacağım şaka, Bu kişi genel olarak perslere karşı savaşıyor. bende perslerin gücünü arttırmak amaçlı güçlü fillerinin hpsine ve atağına ilave yapmak istiyorum. dosyaları değiştirerek bu mümkün olabilir mi ?
Ara
Mümkün olduğunu sanmıyorum. Farklı modlar kullanarak belki mümkün olabilir. Araştırman lazım.
Ara
araştırıyorum benden yanıt bekle
giphy.gif
[+] 1 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(14-03-2018, 10:57)turkish lokum : araştırıyorum benden yanıt bekle

Hocam ben biraz araştırdım ama bulamadım ingilizcem olmadığı için yabancı kaynaklardan araştıramadım. belki siz bulursunuz inşallah. arkadaş çok hırslı yenilmeye tahammülü yok onu yenilirken görmek istiyorum :D
Ara
Kardeşim ben birkac bisey buldum ingilizce. Yrn cozup

Anlatirim
giphy.gif
Ara
Kısaca hilesiz yenemiyorum, ama hile yapacak kapasitem de yok diyorsun yani. :)

Strateji oyunlarının amacı güçlü yönleri ve zayıf tarafları inceleyerek strateji belirlemek. Bence daha oynadığın oyunun özelliklerini dahi öğrenmemişsin.
Ara
@bellator tam olarak dediğin şey yok fakat sanırım bir senaryo kurup orada bunu yapabiliyorsun. istersen onu anlatıyım.
giphy.gif
Ara
(15-03-2018, 09:17)Ibn Khaldun : Kısaca hilesiz yenemiyorum, ama hile yapacak kapasitem de yok diyorsun yani. :)

Strateji oyunlarının amacı güçlü yönleri ve zayıf tarafları inceleyerek strateji belirlemek. Bence daha oynadığın oyunun özelliklerini dahi öğrenmemişsin.

(15-03-2018, 17:10)turkish lokum : @bellator tam olarak dediğin şey yok fakat sanırım bir senaryo kurup orada bunu yapabiliyorsun. istersen onu anlatıyım.

İbni haldun, karşı karşıya oynamıyoruz. Bilgisayara karşı fil ırkıyla savaşıyor.

Turkish lokum, hocam bu oyunun dosyasında bir yerde mutlaka olmalı atıyorum, elephantın canı 600 ise o bir dosyada yazması lazım işte ben onu 1000 yapmak istiyorum :D
Ara
Dosyalari cok kurcalamadim yrn bi kurcaliyim
giphy.gif
Ara
(15-03-2018, 20:53)turkish lokum : Dosyalari cok kurcalamadim yrn bi kurcaliyim

İlginiz için teşekkür ederim. Sizden umudum var
[+] 1 üye bellator nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Knk o arkadaşın oyunu ne (hd fln) birde sürüm lazım.
giphy.gif
Ara
HD değil conquerors 2 oyun

(17-03-2018, 09:35)turkish lokum : Knk o arkadaşın oyunu ne (hd fln) birde sürüm lazım.
Ara
Tamam ben senin için dosyaları düzenliyorum. Birkaç gün sürebilir ama sınavım var pc ye oturamicam. Bide sen filin mi gücünü arttirmak istiyordun
giphy.gif
Ara
(17-03-2018, 18:33)turkish lokum : Tamam ben senin için dosyaları düzenliyorum. Birkaç gün sürebilir ama sınavım var pc ye oturamicam. Bide sen filin mi gücünü arttirmak istiyordun

Evet usta bir süre giremedim kusura bakma, filin güçlenmesini istiyorum normal canı 600 sanırım 1000 olabilir mi ? saldırı gücüde atıyorum 20 ise 25 yapmak isterim
Ara
Ne yazık ki dediğin şey olmuyor bilen kişilere de sordum sıfırdan mod lazım dostum.
giphy.gif
Ara
Şu programa bir göz at istersen, istediğin şeyi yapmanı sağlayabilir.

http://aok.heavengames.com/blacksmith/sh...f=&st=0&ci=
tTRiYax.png
Ara
(24-03-2018, 14:06)turkish lokum : Ne yazık ki dediğin şey olmuyor bilen kişilere de sordum sıfırdan mod lazım dostum.

Benim ingilizcem az sen anladın mı programdan turkish ? yararlı olabilir sanırım
Ara
Eğer kullanmayi biliyorsan olabilir. Acikcasi ben pek bilmiyorum. Internetden birkac videoya baktim da sanirim yapilabilir. Sen bi indirip dene. Yapamazsan soylersin tekrar
giphy.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.