Age of Empires III: Definitive Edition - Ekran Görüntüleriniz
#1
Selamlar, normalde görselimi halihazırda mevcut olan "Age of Empires III: Ekran Görüntüleriniz" adlı konuya atacaktım fakat yeni çıkan versiyon nihayetinde eski oyundan farklı bir oyun olduğu için yeni konu açma isteğinde bulundum. Eski oyunu oynayan kişi sayısının her ne kadar radikal bir şekilde düşeceğini tahmin etsem de yeni konunun alanına daha uygun olacağını düşündüm. 

x0Net7.jpg

AhkZPc.jpg


İlk oyunumdan görsel alamadım, ikinci oyunumdan bir kare. Grafikler gayet güzel ve oynayış açısından renk katmış.  Kasma yok, yağ gibi oyun. Eski havayı fazlasıyla aldım diyebilirim. Oyunu alan arkadaşlardan görsellerini bekliyorum.

Oyunumdan bahsedecek olursam güzel ve hızlı başlayan bir rush girişimimiz kırmızılı ve yeşilli oyuncunun destek vermemesiyle beraber bizi geriye çekilmek zorunda bıraktı. Açık mavili arkadaş işgal edildikten sonra ordusunu anca getirebilen kırmızılı arkadaşımız her ne kadar ekonomisi sağlam olsa da (30 dakika ordu getirmeyen birinden zaten bunu beklerim) takımı kurtaramadı ve kaybettik. Ekip çalışması bilen ortaklarla güzel oyunlar çıkarabileceğimizi düşünüyorum.
[+] 2 üye Fraude nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#2
20201017214912_1.jpg

Hollandalılarla 2v2 Ceylon oyunum. Oyun bittiğinde görüldüğü gibi altın içinde yüzüyordum. Bu sefer AI (Hard) fena çuvalladı, biraz kendilerine gelirler belki diye bekledim ama ortadaki adaya çıkamadılar bile. Yıkmadan önce puanlarını 8'e katlamıştım.
[+] 3 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#3
Malesef bu sorunu halen çözemedi Microsoft, botlar ana karaya çıkıp orada sağlam bir defans kurmak yerine tüm gücünü kendi adasını korumak için harcıyor.
Ara
Cevapla
#4
20201020225905_1.jpg

Hiç devrim yapmadığımdan olsa gerek son 5 dakikada devrim yapıp ekonomimi yok etmiş olabilirim, oyunu bilmediğim için rush yememek istediğimden truce'lu bir oyuna da girmiş olabilirim. Ama gerçekten 7 baraka, 2 ahır ve 1 tophane de yapmazsın be adam. Puanda 2 katımsın zaten. Belki bir şansım olur diyip saldırmaya gitttim de bunu görünce bütün tadım tuzum kaçtı. Sanırım normal oynayıp erken dönem oyunu da öğrenmeliyim.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#5
5l2rO2.jpg

Ranked maçlar ekstra zevkli oluyor. İlk saldırıyı yedikten sonra pes edip çıkan arkadaşlara pek rastlanmıyor, dolayısıyla daha hınca hınç bir mücadele dönüyor. Hızlı bir saldırı sonucu güzel bir baskın yaptığımız maç. 

Mm30aX.jpg

4v4 başka bir Ranked maçı daha. İsveç'in püf noktalarını öğrendikçe daha çok sevmeye başladım. Portekiz ile ikisi şu anlık "main" medeniyetlerim.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.