Age of Empires IV - Beklentileriniz
#21
tabi oyun çıkarsa :D :D hala ses yok
[+] 1 üye gLo1NN nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#22
18 aydan fazla oldu hala ses seda yok. Tek bildigim, yine harp temali oyumlarda calismis kaliteli bir muzisyen ile anlastillari.
Ara
Cevapla
#23
12 Mart'ta yapılan Inside Xbox'da Age of Empires serisi ile ilgili yeni bilgilerin verileceği söylenmişti ama sonra bundan vazgeçtiler. Resmi twitter adreslerinde yaptıkları açıklamada yakın zamanda yeni haberler alabileceğimizden bahsetmişler. 28 Mart'ta yapılacak olan Pax East'te belki bir şeyler görebiliriz.
76561198078762340.png
Ara
Cevapla
#24
Beklentiden ziyade oyunun mükemmel olması kesin gözüyle baktığım şeydir bu oyunu geliştiren elemanlar coh2yi yapan şirket. Relic.
Oynanış mekaniklerini bilemem fakat oyundaki grafikler, animasyonlar açısından ortaya efsane birşey çıkacağına eminim. Company of hereos 2 2013 çıkışlı bir oyun olmasına rağmen verdiği grafiksel doygunluk çok fazla. Bi tank patladığında o patlama animasyonuna bile hayran kalabiliyordunuz. Aoe4'te tüfekçilerin karşılıklı çatışmaları bile ayrı bir keyif vereceğinden eminim.
Yani oyunun yapısı değişse bile mükemmel bir oyun olacağıdnan eminim. Sabırsızlıkla bekliyoruz.
[+] 1 üye Alduin nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#25
Kesinlikle öyle Coh2 uzun süredir DLC'de almamasına rağmen hala keyifle oynanan, kendini oynatan bir oyun. Nitekim istatistiklerde bu durumu doğrular nitelikte. Age of IV konusuna gelirsek, 1.5 yılı geçti halen oyunla ilgili bir duyuru yok. Madem elinizde hiç bir şey yok ya da karar veremediniz konsepte, neden duyuru yapıyorsunuz? Umarım beklentimizi karşılayacak bir oyun olur, açıkçası benim beklentim son çağın 1. Dünya Savaşı olması yönünde.
Ara
Cevapla
#26
20 yıl geçmesine rağmen turnuvalarıyla hâlâ dahi Twitch'te üst sıralara yükselen aynı anda 20 bin kişinin izlediği AoE2'nin verebildiği rekabet ve strateji duygusunu versin yeter. Üçüncü oyun gibi olacaksa beni kaybettiniz.
76561198072804974.png
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.