Age Of Samuray Çözümü
#1
Çinlilerin en güçlü birliği tabiri caizse 4 askeri 1 ordumu yıkabilen Samurayları var bunlara karşı nasıl baş kaldırabilirim antisi nelerdir bilgi verebilir misiniz ben genellikle hollandayı tercih ediyorum ekonomisini sevdiğim için
Ara
Cevapla
#2
Early'de Muskeeterslar ile Late game'de ise Cannon destekli muskeeterler ile samurayları alt edebilirsin. Upgradelerini yapmayı unutma.
There are consequences to killing a God!
Ara
Cevapla
#3
(17-04-2019, 16:07)altnkurt : Early'de Muskeeterslar ile Late game'de ise Cannon destekli muskeeterler ile samurayları alt edebilirsin. Upgradelerini yapmayı unutma.

Teşekkür ederim arkadaşıma karşı oynayacağımda akşam deneyip haber veririm :)
Ara
Cevapla
#4
Kesinlikle Siouxları alıyoruz arkadaşlar ordumuzu sadece Dog Soldiers birimlerinden oluşturup üstüne ateş çemberinden birliklerin saldiri puanını arttıran dansı yaptırıyoruz ve önümüze gelen herkesi yakıp yıkıyoruz tek yapmamız gereken ordumuzu 2 yebölüp topçulara karşı arkadan saldırıp 3,4 vuruşta yok etmek :D
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.