Aksiyon: Crash Bandicoot
Crash_bandicoot_logo_by_jerimiahisaiah.png

Crash Bandicoot serisi ile ilgili mesajlar, haberler, paylaşımlar.

Nostalji.

Çok iyi olmuş sadece kutular biraz soluk.
Nitro ve tnt kutuları da pek güzel gözükmüyor.
Ara

Sanırım 10 elmalı kutuları değiştirmişler, eskiden her zıplayışta 1 elma veriyordu 10 zıplayışta kırılıyordu (yüksek zıplanırsa 2 sayılıyordu), şimdi normal zıplayışlar 2 gibi geldi bana. Ayrıca bu stage'de özellikle suları şeffaf yapmışlar ancak kimi zaman farkedilmiyor.
Sular alçalıp yükseliyor yani şeffaf değil.
Ara
İlk iki oyunda bir elma veriyordu. Crash Bandicoot 3'te ikişer tane veriyor her zıplayışta, ki bu bölüm de 3. oyunundan
Ara
Bak onu farketmemiştim (3. oyunda 2şer verdiğini)

Asıl oyunda da sonda gemleri kusarak mı çıkarıyordu? Bana garip geldi o kısım sanki pantolonundan çıkarıyordu diye hatırlıyorum.
Aynen arka cebinden çıkarıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Ara
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
https://www.youtube.com/watch?v=j0NwUJyr9qY
https://www.youtube.com/watch?v=ngq-xIV-eIk

Çıktı, Youtube genelinde maratonlar var.

Crash 1'in ending'inde Aku Aku var, sanki Aku Aku 3. oyuna kadar ortaya çıkmamıştı diye hatırlıyorum.
https://www.gamespot.com/articles/top-10...0-6452324/

Crash çok iyi sattı, bu yüksek ihtimalle aynı tarzda geliştirilecek yeni bir Crash oyununun habercisi olacak.

Crash Bandicoot 4 duyuruldu.

Crash'in tasarımı niye değişmiş anlamadım, Remastered 3'tekini kullansalarmış.

Birden fazla maske görünce orijinal Crash 4 gibi zannettim ancak bu sefer maskeler bizim yanımızda anladığım kadarıyla.

Orijinal oyunlar gibi Titan vs işine girmeyip güvenli oynayacaklar gibi görünüyor.
[+] 3 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Duyuruyu görünce çok mutlu oldum. Hayata dair hatırladığım ilk anılarımdan birisi 3 yaşında PS1'de Crash Bandicoot oynamaya çalışmamdır. Crash Bandicoot 1-2-3 ve Crash Bash + Crash Nitro Kart oyunlarını defalarca bitirmiştim PS1'de. Remastered versiyonunu bilgisayarda iki kere bitirdim. Keşke bilgisayara da çıkarsalar.
76561198034761601.png
Ara
Ara
Crach cüce gibi gözüküyor koşarken. Yeni maskeleri beğendim. Müzikler zayıf.
Crash Bandicoot 4'ün demosu erişime açılmış. İşin ilginci, yalnızca oyunu ön sipariş edenler demoya erişebiliyor. Daha önce böyle bir demo uygulamasına şahit olduğumu hiç hatırlamıyorum.

https://blog.playstation.com/2020/09/16/...ore-today/
IbnE9P2.gif
Ara
Crash Bandicoot 4: It’s About Time oynamaya başladım. İlk 3 oyunu hem PS1'de hem de daha sonradan geliştirilen, ilk üçlemenin remastered hali olan N.Sane Trilogy'yi bilgisayarda bitirmiş biri olarak 4. oyunun seriye getirdiği yenilikler oldukça hoşuma gitti.

Baş kötülerimiz Doctor Neo Cortex, Doctor Nefarious Tropy ve Uka Uka, Crash Bandicoot: Warped'den sonra uzay-zamanda hapishane gibi bir yere düşüyorlar ve uzay-zaman düzlemini bozacak yarıklar açarak kaçmayı başarıyorlar. Bu evrenler ve zamanlar arası yarıkları kullanarak çoklu evreni ele geçirmeye çalışıyorlar. Bunu düzeltmek için yeni kuantum maskelerinden yardım alıyoruz.

Atmosfer ve çevre çok güzel. Başta Crash'in yeni animasyonların gözüme batsa da çok hızlı bir şekilde alıştım ve şu an güzel geliyor. Bölümler güzel düşünülmüş ve tasarlanmış. Bazı bölümlerde Crash ve Coco'dan başka karakterler ile de oynayabiliyoruz ve farklı mekaniklere sahip bu karakterler. Ayrıca ilerledikçe yeni kuantum maskelerini kurtarıyoruz ve bu yeni kuantum maskeleri bölümlerde kullanabileceğimiz yeni yetenekler kazandırıyor. Henüz çok başındayım. Bitirince daha çok yazarım.
76561198034761601.png
[+] 2 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.