Aksiyon: Dark Souls III
İlk boss bile bu kadar zorladıysa işin baya zor. :)
[+] 1 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İki farklı boss var sanırım bir tane elmasımsı canavar ve bir tane de kalbinde kılıç saplı iri bir şövalye ile savaştım. Elmaslı canavar daha kolay gelse de umarım bir dahaki denememde öldüreceğim. Grafik ayarları çok yüksekte onları da düşürmeye çalışıcam az da olsa kasma oluyor.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
elmaslı olan boss değil.oraya gitme diye oyun seni uyarıyor zaten.onu öldürünce şuanlık işine yarayacak birşey kazanmayacaksın.3 veya 4.bosstan sonra işine yarar ancak düşen item.güzel soul veriyor o ayrı.ama daha ilk bossu geçememişsin ki soulları kullanasın.
Ara
İlk bossu bile yumrukla ilk seferde geçemeyen şu oyunu oynamasın.
Ara
ilk bossta bu kadar zorlanıyorsan iade etmelisin bence ikinci boss ilkinden daha zor.zorlaya zorlaya 4-5 tane geçtin diyelim sonraki bosslar direk halleder seni.
Ara
O kadar teselli edip oynamam için gazladınız ki anlatamam :D
Ara
namelessking2_tc.jpg

Bunu kesersen gerçek bir dark souls oyuncusu olarak kabul görebilirsin.
Ara
Dur bi daha oraya kadar gitmesi var.  :joy: ( Sanki ben gittim de konuşuyorum  :roll:) Mahallenin isimsiz kralı saygılar.
Ara
Ömrümü vericem onu da kesicem.
Ara
ilk bossta bu kadar takıldıysan iskeletin geçer anca o bossu.görünce bile korkuyorum o laneti.
Ara
Yok daha oynamadım da zorlandığım doğrudur.
Ara
Bana çocukluğumun Süper Mario günlerini hatırlatan oyundur kendileri. Zaman geçtikçe aynı bölümü geçmek için defalarca oynadığımı unutmuşum uzun zamandır. Her ne kadar o kadar oynayanı sinir etse de ve aynı yeri geçmek için saatler harcabilse de  kendine bir şekilde bağlamayı başarıyor. İlk boss "Iudex Gundyr" i geçmek sanırım 4 saatimi aldı. İlk başta knight sınıfını seçmiştim baktım olmuyor Warrior sınıfından birini seçerek ilk hediye olarak black bomb aldım. Bu sayede ilk boss'u geçebildim.

işin garip tarafı sadece bosslar değil diğer minionlar bile çok zorlu rakip olabiliyor, normal zamanlarda çok rahat kestiğiniz mobları bazen yeri geliyor ölebiliyorsunuz. Dolayı ile yapılan her "fight" önemli. Farketmemin uzun zaman aldığı bir olay da benim daha evvel oynadığım oyunlarda işe yarayan hack and slash olayı burada yaparsanız işe yaramıyor maalesef. Her atağı dikkatli ve tek tek yapmak gerekiyor.

Atmosferi, müzikleri tam bir sanat eseri. Bir oyun düşünün bossların isimleri ezbere biliniyor. Bunun üzerinden muhabbeti yapılıyor.  Oyun gerçekten büyük bir sabır istiyor, şu ana kadar bile oyunun sinirden 2-3 kere silip yeniden yükledim, daha henüz maceranın çok başındayım.

Son olarak o canavar sandıklar hangi hayal gücünün ürünüdür acaba ya. Bu kadar sayko animasyonlara sahip bir oyun görmedim.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk boss seni bu kadar zorladıysa nameless king sana neler yapar tahmin edemiyorum. @Sezar
Ara
@Sezar sen pes etme bana da aynısını dediler ben pes ettim.
[+] 3 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Sezar geçenlerde redditde görmüştüm xbox oyuncularının sadece %67'si Iudex Gundry'i geçebilmiş yani şimdiden %33'ünü geride bırakmışsın.

Don't give up ashen one!

FakeSparseBedlingtonterrier-size_restricted.gif
[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sekiro'dan sonra sıra Darks Souls 3'e geldi. Sekiro'nun o inanılmaz akıcı ve güzel dövüş sisteminden sonra baya bir afalladım. Zaten Sekiro'nun etkisiyle çevik bir karakter yapayım diye Assassin alıp Dexterity verdim ama gelen silahlardan ve %100 fiziksel koruma veren kalkana olan aşkımdan dolayı tuhaf bir karakter oldu. Neciyim ben de anlamadım, birilerini istilaya karşı korumaya giderken de iş yapamıyorum gibi sanki. Resetleme olayına gelince düzelteceğim artık bir şekilde. Ancak Vigor dışında verdiğim seviyeler sanki işe yaramıyormuş gibi hissettiriyor bana. 10k soul verip Endurance artırıyorum Stamina 2 artıyor, o konuda bir gelişme eksikliği var bence.

Bu da karakter, içinde dev olan katedral gibi bir yerdeydim en son.

unknown.png

unknown.png

unknown.png
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Tek seferde daa çok gelişme istiyosan grind yapman lazım. Onun da soul rate arttıran yüzük takma gibi bir takım taktikleri var.
Ara
Çok karışık stat verdiğinden etkisini az hissediyosun. Ancak zaten çok da statlara takılmamak gerek. Verdiğin 5 10 stat seni bosslara karşı güçlendirmeyecek. Eğer doğru tahmin ettiğim katedraldeysen stat sıfırlama orda. Elinde şamdamla gezen rahipler var.
Ara
Oynadıkça bağımlılık yaptı, ortamları atmosferi filan çok hoşuma gitti. 37 TL ye son indirimlerle kelepir fiyata aldığım için sevindim.Şuanda 10 saati geçtim önümde bayağı bir boss var tahminimce 60-70 saatlik bir gameplay beni bekliyor gibi duruyor.
Ara
Yukarıda denildiği gibi statları çok karışık verme. Kullanmayı düşündüğün silahın scaling aldığı statı 40 yapmaya çalış, diğerlerini 10-15'te bıraksan yeter. 40'ta hard cap var ondan sonra verdiklerinin bir etkisi olmaz. Nasıl olacağına fextralife'tan da bakabilirsin.

https://darksouls3.wiki.fextralife.com/I...ight+Sword
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.