Aksiyon: Dark Souls III
Sorunu çözdüm. setam ayarlarından xbox kontrolcüsü olarak ayarlanması gerekliymiş. Ama bu seferde başka sorun çıktı. kontrolcüdeki tuşlardan biri çalışmıyor. Bir defa da sorun yaşamasam olmaz mı :(
Ara
Arkadaşlar yeni bir kontolcü alsım bu sefer güzel çalışıyor ama düşmanlara nasıl kilitlenebileceğimi bulamadım desem. Şimdiden teşekkürler. :)
Ara
(15-01-2021, 15:02)birisi43 : Arkadaşlar yeni bir kontolcü alsım bu sefer güzel çalışıyor ama düşmanlara nasıl kilitlenebileceğimi bulamadım desem. Şimdiden teşekkürler. :)

Sağ sticke basınca kitleniyor. Eğer birden fazla düşma varsa yine sağ sticki sağ sola kaydırarak kilitlendiğin düşmanı değiştirebilirsin.
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Voidian

İlk defa pyromancy deniyim dedim ama çok etkili olmadı. İlk hangi statları geliştirirsin pyromancy de?
Ara
Hasar Int ve Faith üzerinden eşit scaling alıyor yani 30/30 veya 40/40 yapman lazım. Casting speed Dex üzerinden scaleleniyor ideal tablosu şöyle:
  • +0 Version:
    • +30 Virtual Dexterity
    • 20 Dexterity to reach Casting Cap
  • +1 Version:
    • +35 Virtual Dexterity
    • 15 Dexterity to reach Casting Cap
  • +2 Version:
    • +40 Virtual Dexterity
    • 10 Dexterity to reach Casting Cap
Fire Witch Ring ve Great Swamp Ring buildin olmazsa olmazları zaten. Onun dışında Chaos Bed Vestiges ve Chaos Fire Orb gibi pyromancyleri almak önceliğin olmalı. Bazı haritaları geçip sonradan yapabilirsin.
Ara
Bunlara ek olarak earlyde, güzel pyro alana kadar Dark Hand kullanmak lazım.
Ara
Diğer ele ne önerirsin hafif silah olarak.
Ara
Dark Hand kullanıyorken kalkan olabilir ama gerek yok. Pyro veya diğer casting unsurları kullanıyorken normali offhandde pyro ana elde melee nötr bir silah olması. Bu sayede Carthus Flame Arc gibi bufflar ile kullanılan silah ta bufflanılıp gerektiğinde melee de oynanabiliyor.
Ara
Daha önce hiç "souls like" oyun oynamamıştım. Bu türe en yakın oynayıp da bitirdiğim oyun sanırım Hellblade: Senua's Sacrifice'dır. 2 gündür Dark Souls 3 oynuyorum, Undead Settlement'a geldim, sanırım 2 boss kestim oraya gelene kadar. Gelene kadar çileden çıktım. Hiç benlik bir tür değilmiş.

Köşeyi dönüyorum, görmediğim bir yerden bir sniper, alevli ok atıyor. Üst kata çıkıyorum, kalkanlı zırhlı bir şövalye patates ediyor, alt kata iniyorum kalabalık üzerime çullanıyor. Çatıya çıkıyorum, o zamana kadar tek vuruşta ölen vasıfsız moblar, çatıda bir anda devasa bir yaratığa dönüşüyor. Ölüyorsun, herkes tekrar spawnlanıyor. Böyle devam ederse kanser olurum. Pes edeceğim sanırım.
76561198034761601.png
Ara
(01-01-2022, 14:53)Craetus : Daha önce hiç "souls like" oyun oynamamıştım. Bu türe en yakın oynayıp da bitirdiğim oyun sanırım Hellblade: Senua's Sacrifice'dır. 2 gündür Dark Souls 3 oynuyorum, Undead Settlement'a geldim, sanırım 2 boss kestim oraya gelene kadar. Gelene kadar çileden çıktım. Hiç benlik bir tür değilmiş.

Köşeyi dönüyorum, görmediğim bir yerden bir sniper, alevli ok atıyor. Üst kata çıkıyorum, kalkanlı zırhlı bir şövalye patates ediyor, alt kata iniyorum kalabalık üzerime çullanıyor. Çatıya çıkıyorum, o zamana kadar tek vuruşta ölen vasıfsız moblar, çatıda bir anda devasa bir yaratığa dönüşüyor. Ölüyorsun, herkes tekrar spawnlanıyor. Böyle devam ederse kanser olurum. Pes edeceğim sanırım.

Pes etmezsen oyun cok guzel bir hal aliyor.Giderek silah ve stat olarak da gucleniyorsun. Cogu boss nispeten kolayken bazi bosslar insani cileden cikariyor ve ne kadar denersen dene gecmiyorsun, o noktadan sonra artik baska oyuncu cagriyordum biliyorum biraz hile yapmak gibi ama oyunu orada birakip hic oynamamaktan iyidir. Nameless King ve Sould of Cinder, Danceri oyle gecmistim mesela. Ama tabii dengeyi iyi tutturmak lazim. Boyle kesince tatmin duygusu olusmuyor.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

oyuna yeni başladımda tavsiye vdrebilir misiniz nasıl ilerlemeliyim hangi itemler önemli ve pyunun başlangıcımdaki buz yaratığını nasıl kesecem
Ara
Ara
?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett...rbox=false

Buildim nasıl arkadaşlar
Ara
Dark'ı artır.
[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
birincisi buildimde stryi 30 yaptim şu an luck ve dexi 20xyapma niyetim var aizce nasıl bir gelişme yapıyım bu birinci sorumdu 2. ise Dancer bosunu nasıl gecebilirim npc filanda yok
Ara
ben ilk oyununda str build gitmiştim önce oyun başı baltasını ardından claymore'u ondan sonra greatswordu en sonda dragonslayer greataxe'i kullanmıştım zırh olarakta genelde fat rollinge düşmeyecek şekilde en iyi zırhları giyinmiştim bu buildle dark eater hariç tüm bossları rahatlıkla yenmiştim.
[+] 1 üye Pharmacist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
güzel peki luck statiji kaçta bırakıyim 20 yeterlicolacakmi
Ara
Ben oyun boyunca asla luck statına vermemiş olabilirim, silah kullanabilecek miktarda str ve dex, sonra %70'in altında kalacak kadar vitality(ring of favor ve havel ring bu build'de şart) bu yüzükler ve havel seti zaten geç aşamada bulunduğu için acele etmene gerek yok ve geri kalan puanlarla can ve stamina.
Ara
nadir itemleri düşürmek için bir şansa ayrica silahima hallow gem takacam
Ara
hala aktif oynayan biriniz varsa bi konuda yardım isteyebilir miyim
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.