Aksiyon: Dead by Daylight
Dün daily var diye 1 el nurse oynadım. Pek iyi oynadığım söylenemez ve rank 1'im ama karşıma kötü survivorlar geldiğini düşünüyorum. Çünkü bu kadar kolay olmaması lazım.
WhaW8Am.gif
Ara
Ghostface adını veren RJ. Torbert Dead by Daylight ile alakalı iki tweet atmış. Ghostface ile alakalı yenilikler olacağı kesin. En son bu tarz tweet attığında özellikle maskeden bahsetmişti ve yeni bir set gelmişti. Bu sefer tam belirtmediği için yeni harita veya survivor olabileceğini düşünüyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
4. yıl etkinliği bugün sona eriyor. Etkinliğe özel fener, ilk yardım çantası ve puan bonus itemlerini almak için son şans. Ayrıca etkinlik bitmeden oyunun orijinal karakterleriyle haritada bulunan 4. yıl taç eşyasını bularak kalıcı taç aksesuarını elde edebilirsiniz. Etkinlik bittikten sonra hiçbiri tekrar erişilebilir olmayacak.
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Ara
Yumulun

unknown.png
hby6qc.gif
Ara
Hafif zevkli bir oyun arıyorsanız survivorlar için sağdaki autodidact perkini de öneririm.
WhaW8Am.gif
Ara
Twitterda yapılan duyuru ile Tome IV: Conviction'ın geleceği duyuruldu.

https://twitter.com/DeadByBHVR/status/12...2341602304
WhaW8Am.gif
Ara
Oyuna yakın zamanda Steam-Windows Store arası ve PS4-Xbox One-Nintendo Switch-PC arası cross play özelliği gelecekmiş. Aynı zamanda cross progress özelliği de ekleneceğinden PC'de oynadığınız karakterleriniz ile konsolunuzda devam edebileceksiniz.
WhaW8Am.gif
Ara
Cross progress özelliği gelirse ps4'te tekrar oynayabilirim. Farklı 2 hesap kasmak istemediğimden orada oynayamamıştım.
tTRiYax.png
Ara
Mevcut planlar içinde Steam, Windows Store ve Switch arası cross progress varmış. Bu sistemlerden herhangi birine gelirse diğerlerine de zamanla gelecektir. Mevcut olarak söz konusu olmayan tek cross sistemi mobil aygıtlar için. Oyun mobilde tamamen farklı bir şekilde çalışıyor, bu yüzden bayağı normal.
WhaW8Am.gif
Ara
tTRiYax.png
Ara
Tome IV, yeni rift ile birlikte, bugün açılıyor. Ayrıca Yunan mitolojisi temalı kostümler oyuna geliyormuş.

WhaW8Am.gif
Ara
Aura'ların bozulmasıyla ilgili bir şeyler gördüm ama tam detaylı bakamadım, ne olmuş bilen var mı?
tTRiYax.png
Ara
Yeni güncellemede Leatherface ve Hillbilly değişikliklerinin yanı sıra auralarda da değişiklik yapmışlar. Görüntü olarak daha gerçekçi ve göze hitap etse de gameplay açısından kötü olmuş ve gözle seçilmesi zorlaşmış. Bu yüzden tepki gösteren bir grup var. Auraların etrafına bir outline çekseler her şey rahatlar gibi.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(30-07-2020, 19:13)reddga : Aura'ların bozulmasıyla ilgili bir şeyler gördüm ama tam detaylı bakamadım, ne olmuş bilen var mı?

hby6qc.gif
Ara
Gözlüksüz aynen ben de böyle görüyorum; üstüne gözlüğümü çıkartıp videoyu izlemeye çalıştım, hiç hoş bir deneyim olmadı. Neyse kısa sürede düzeltirler herhalde.
tTRiYax.png
Ara
Arkadaşlar Gerçekten Güzel Bir Oyun Oynamanızı Tavsiye Ederim.
Ara
@Levix Is God

Mevcut etkinliğe de bekleriz.
WhaW8Am.gif
Ara
tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.