Aksiyon: Hades
Spoiler sayılabilecek bir sorum var.

Oyunun hikayesini tamamen bitirebilmek için kaç defa kaçmamız lazım? Ben 6-7 defa kaçtım hala bitmedi.
tTRiYax.png
Ara
(02-11-2023, 16:04)reddga : Spoiler sayılabilecek bir sorum var.

Oyunun hikayesini tamamen bitirebilmek için kaç defa kaçmamız lazım? Ben 6-7 defa kaçtım hala bitmedi.

Yanlış hatırlamıyorsam 10 kezdi.
[+] 1 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
https://www.supergiantgames.com/blog/had...lix-games/

Hades, Netflix Games aracılığı ile 2024'te iOS'a geliyor. Oynamak için Netflix aboneliği lazım olacak ve ayrı olarak satılmayacakmış.
tTRiYax.png
Ara
Sonunda oyunun ana hikayesini tamamlayabildim. 50 saatten fazla sürdü ama buna kesinlikle değdi. Üstelik bi' bu kadar daha oynatacak kadar oyunda içerik var ama daha oynar mıyım emin değilim. Artık ikinci oyunu beklerim gibi.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
baya iyi  oyunmuş
Ara
4. runımda 2 boss birden geçtim çok sağlam bir build yapmıştım ama 3. haritada güzel bir dayak yiyip başa döndüm
Ara
az  önce saglam.bir build ile hadesin karşısına kadar çıkmayı başardım ancak hadesi geçemedim
Ara
Tek seferde geçmesi bayağı zor. Ben 5-6 defa ona ölmüştüm geçene kadar.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
aslinda ilk deneme için  canının yarısına filan getirdim 3 denemede ama olmadi
Ara
İlk oyunda Hades'i asla yenemedikten sonra ikinci oyunun erken erişiminin çıkışıyla birlikte bir göz atayım derken ilk oturuşta son bossu öldürmüştüm. İkinci oyunun daha içerik açısından eksik olması ve şahsen oyunu daha bütün hâlde tüketmek istememden ötürü bitirmediğim ilk oyuna bir kez daha göz atayım dedim. İlk başta oynanış olarak alışmak biraz sürdü zira ikinci oyunun temposu çok daha sakin ve taktik odaklı olduğundan sürekli dash spamlamak tuhaf hissettirdi. Onun dışında buildimin ne olduğunu bile anlamadığım yarım bıraktığım yay oyunumda intihar ettikten sonra yumruklar ile başlayıp ilk denemede Hades'i alt ettim. İkinci oyundan ötürü bir el alışkanlığı mı buna sebep oldu yoksa oyunu ilk oynadığımda ben mi çok kötü oynuyordum fikrim yok ama düşündüğümden çok daha rahat oldu.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bende ilk oyunda final bossta zorlanıyordum crystal beam buildiyle çok rahat geçmiştim bazı buildler op kalmış ikinci oyun çok övülüyor merakla bekliyorum gamepasse gelmesini.
Ara
(13-05-2024, 06:09)PCOyun : İlk oyunda Hades'i asla yenemedikten sonra ikinci oyunun erken erişiminin çıkışıyla birlikte bir göz atayım derken ilk oturuşta son bossu öldürmüştüm. İkinci oyunun daha içerik açısından eksik olması ve şahsen oyunu daha bütün hâlde tüketmek istememden ötürü bitirmediğim ilk oyuna bir kez daha göz atayım dedim. İlk başta oynanış olarak alışmak biraz sürdü zira ikinci oyunun temposu çok daha sakin ve taktik odaklı olduğundan sürekli dash spamlamak tuhaf hissettirdi. Onun dışında buildimin ne olduğunu bile anlamadığım yarım bıraktığım yay oyunumda intihar ettikten sonra yumruklar ile başlayıp ilk denemede Hades'i alt ettim. İkinci oyundan ötürü bir el alışkanlığı mı buna sebep oldu yoksa oyunu ilk oynadığımda ben mi çok kötü oynuyordum fikrim yok ama düşündüğümden çok daha rahat oldu.

Muhtemelen hangi boonlara odaklanman gerektiğini falan daha iyi algılayabildin. Oyuna ilk başladığımda bende her şeyi denemek adına rastgele buildler denemiştim. Gerçi tüm bunlara rağmen ikinci denememde hadesi kesmiş olmam senin sıkıntının yetenek meselesi olduğuna işaret ediyor gibi.
youjo-senki-the-saga-of-tanya-the-evil.gif
Ara
Hades 2'de yaşanan hadiseyi dile getirmeye gerek yok, kimin sıkıntısının yetenek meselesi olduğu aşikar.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.