Aksiyon: High On Life
header.jpg

Rick and Morty'nin yaratıcılarından yeni bir FPS oyunu. İnsanlık, uzaylı karteller tarafından tehdit edilmektedir. Konuşan silahlarla beraber Garmantuous ve çetesini alt etmek ve dünyayı kurtarmak sizin elinizde.

Geliştirici: Squanch Games, Inc.
Yayıncı: Squanch Games, Inc.
Çıkış tarihi: 13 Aralık 2022
Platformlar: Xbox One, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows

High On Life ile ilgili haberleri, ekran görüntülerinizi ve daha fazlasını bu konuda paylaşabilirsiniz.

tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

3 saate çıkıyor. Çıktığı gibi Game Pass'de olacakmış.
tTRiYax.png
Ara
Oyunun fiyatı yanlış haberiniz olsun, çok kısa sürede güncellenir kaçırmayın.
Bu oyun normalde 60 Euro/Dolar fiyatlandırmaya sahip.
Ara
92Tl olduğunu görünce istemsizce satın aldım.
Fiyat artar korkusuyla oyun satın almak da can sıkıcı.
Oyunlar ucuzken bu kadar sık satın alım yapmıyordum=))
[+] 1 üye Bambukavak nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Borderlands tadında bir oyun gibi geldi?
Ara
Ben de fiyatını görür görmez aldım. Zaten oynamayı istediğim bir oyundu, sadece ilk incelemeler çıkmadan almayacaktım ama o fiyat için değecek bir risk.

(13-12-2022, 12:29)elefsar : Borderlands tadında bir oyun gibi geldi?

Görünüş olarak öyle ama co-op veya multiplayer oynanamıyor.

image.png

İyi fiyata aldık cidden.
tTRiYax.png
Ara
Oyuna neredeyse 2 haftada bir güncelleme geliyor. Bugün yine geldi. Bu güncellemelerde oyundaki bugların ve performans sorunlarının büyük oranda çözüldüğü söylenmiş. Bende fps düşüşü ve tuhaf takılmalar oluyordu, hatta o yüzden oyunu fazla oynamadan bırakmıştım. Şimdi bunlar gerçekten giderildiyse yakında tekrar başlarım.
tTRiYax.png
Ara
Oyun Jet Pack'i ve diğer 2 silahı alınca tam güzelleşti. Onları açana kadar biraz yavandı. Daha erkenden açılsaymış keşke.
tTRiYax.png
Ara
image.png

666310280766029875.webp
tTRiYax.png
[+] 3 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunu geçen bitirdim. Çoğu kişinin dediği gibi oyun fazla uzun değil. Ben her tarafı gezerek, keşfederek oynamama ve karşıma çıkan tüm diyalogları dinlememe rağmen 20-25 saat civarında bitirdim. Ama oyunun fiyatı halen daha 92 lira ve bu fiyata kesinlikle değer. Bir de birkaç bug ile karşılaştım ama bir tanesi hariç fazla can sıkanı yok. Onu aşağıya yazıyorum, hikayeden spoiler içerir.
tTRiYax.png
Ara
(13-12-2022, 12:17)Marchisio : Oyunun fiyatı yanlış haberiniz olsun, çok kısa sürede güncellenir kaçırmayın.
Bu oyun normalde 60 Euro/Dolar fiyatlandırmaya sahip.

8 ayda fiyat değişmemiş.

1 tanesini kaçırmışım.
tTRiYax.png
Ara

https://store.steampowered.com/app/24470..._On_Knife/

Yeni DLC High On Knife 3 Ekim'de çıkıyor.
tTRiYax.png
Ara

Fiyatı ne olacak merak ediyorum. Ana oyun 92 lirayken 200 liraya DLC koymazlar herhalde.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

https://store.steampowered.com/app/24470..._On_Knife/

High on Knife DLC'si çıkış yaptı. Fiyatı 149 lira. Ana oyun hala 92 lira. Yakında zam alır herhalde.
tTRiYax.png
Ara
Ana oyunu indirimde almıştım, henüz oynama fırsatı bulamadım. İleride oynadığımda çok beğenirsem DLC'sini de alabilirim.
Geçen biri bu oyunu oynarken, sus be adam ne çok konuşuyorsun diye yakınıyordu. Çok yanlış oyuna gelmiş .d
Ara
Ben ana oyunu çıkar çıkmaz almıştım, şimdi dlc için indirim beklemeyi düşünüyorum. O da dlc iyi çıkarsa yoksa hiç almayabilirim.
tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.