Aksiyon: Hunt: Showdown
header.jpg

Hunt: Showdown, birinci şahıs nişancı türünde nefes kesici bir PvPvE oyunudur. Sana şöhret, ekipman ve altın kazandıracak ödülleri avlarken kabuslardan fırlamış canavarları öldüreceğin çevrimiçi ve çok oyunculu bu acımasız deneyimi unutamayacaksın.

Hunt: Showdown'a dair paylaşımlar ve sohbet bu konu altında yer alır.

ERKEN ERİŞİM ÇIKIŞ TARİHİ: 27 Ağu 2019
GELİŞTİRİCİ: Crytek
YAYINCI: Crytek

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel

02_PvP.gif
03_PvE.gif
01_PvPvE.gif

76561198034761601.png
[+] 1 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hunt bir anda anlatmaya başlayıp da anlatılabilecek bir oyun değil bence. Skill Up oyunu anlatmak konusunda çok iyi bir iş çıkarmış, izlemenizi tavsiye ederim. Thumbnaildeki yazı açıklıyor zaten olayı.

Ayrıca en iyi soundtracklere sahip oyunlardan biridir.
hby6qc.gif
Ara
Yakında oyuna eklenecek yeni haritadan iki yeni fragman videosu yayınlandı.

Uzun süredir oyuncular yeni bosslar ve yeni haritalar bekliyordu geliştiriciden. Kısa zaman önce Hurdagaga isimli yeni bir boss eklendi. Şimdi de yeni harita eklenecek.
76561198034761601.png
Ara
Bugün arkadaşımla girdiğimiz oyunun sonucu. Bossa ulaştığımızda boss etrafında başka bir grup daha vardı, onlar bizi fark etmeden biz fark ettik ve ikisini de öldürdük. Tam onlardan kurtulmuşken bir anda başka bir grup üzerimize ateş açtı. Bir süre onlarla çatıştık ve onları da öldürdük. Bossu öldürmeye çalışırken başka bir grup sessizce bölgeye gelerek arkadaşımı öldürdüler. Saklanarak arkadaşımı öldürenlerden birini öldürdüm ancak arkadaşımı kaldırmaya gidene kadar, öldürdüğüm avcıyı onun arkadaşı kaldırmıştı ve pozisyon almışlardı. Tekrar ikisi ile çatıştım ve ikisini de avladım. Tam arkadaşımı kaldırırken başka bir avcı daha ateş etti. Onunla çatışırken vuruldum ve öldüm. Arkadaşım sessizce arkasından yaklaşıp 1 metre mesafeden tek bir pompalı tüfek atışı ile avcıyı öldürdü ve beni kaldırdı. 8 kişi öldürdükten sonra bossu kestik, ödül pullarını aldık. Diğer bossu başka bir avcı kesip kaçtı biz çatışırken ancak ödül pullarından birini aldı. Tek başına bir avcıydı muhtemelen. O bosstan kalan tek ödül pulunu da aldık ve kaçtık. Çok adrenalinli ve heyecanlı bir oyundu, paylaşmak istedim.

Ekran_Goruntusu_31.png
76561198034761601.png
Ara
5 gün içinde gelecek olan etkinlikten bir fragman yayınlandı. Daha oyun erken erişim iken, 2018 civarında oynamaya başlamıştım. O zamanlar 3000 civarı oyuncusu vardı. 2019 civarında erken erişimden çıkı ancak buna rağmen oyuncu kitlesi 5000-10000 arası değişiyordu. Böyle bir oyun için başarı sayılmazdı. Yine de geliştiriciler oyunu terk etmedi ve düzenli güncelleyerek, yeni içerikler ekleyip oyunu geliştirerek bugüne getirdi. Şu anda 2021'in başından beri sürekli 10000+ oyuncusu var. Oldukça adrenalinli ve zor bir oyun. Bu tarz sevenlere tavsiye ederim.

Yeni etkinlik ile fragmandan anladığım kadarıyla oyuna iki yeni avcı, baltayı tomahawka çeviren efsanevi bir skin, diğer silahlar için bir kaç skin, yay ve ok (oyunda arbalet vardı ancak yay yoktu), avlanmak için günün yeni bir saati (oyun sırasında güneşin konumu, eskiden gece ve öğlen vardı, sonradan gün batımı eklendi, fragmanda da gün doğumu gibi bir hava hakim) eklenecek. Güzel şeylere benziyorlar.

76561198034761601.png
Ara
76561198034761601.png
Ara
76561198034761601.png
Ara

Artık kelimenin gerçek anlamıyla ayda bir yeni avcı skini ekliyorlar oyuna. Kabak tadı vermeye başladı bu. Oyunda 292 saatim var ve artık yeni avcı skini yerine yeni içerik görmek istiyorum. Yeni harita olabilir, yeni boss, yeni moblar, yeni aletler ve silahlar olabilir. Bakalım nereye varacak bu işin sonu.
76561198034761601.png
Ara
Yeni boss eklenmiş, bir binada değil, nehirde olacakmış bu boss.

76561198034761601.png
Ara
Yol haritası için bir video paylaşmışlar.

Fiyatının artacağını düşündüğüm oyunlardan. Şu an %60 indirimle 43,60₺'ye satılıyor. 

https://store.steampowered.com/app/59465..._Showdown/
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.