Altına Hücum
(11-07-2021, 12:22)Onur34 :
(11-07-2021, 12:19)Takeda Akane :
(11-07-2021, 12:08)Onur34 : Korsanlarla aramda bir husumet yok.
Hala sizin kalenizdeyiz unutmayın. İttifak anlaşması yapmaya geldik. Korsanlar sizin iki dostunuzuda yani bana ve Atakan Beyime tehditler savurmaktadır. Aynısını size yapsalar ben ve Atakan Beyim sizin yanınızda savaş kararı alırdık.

Bunlar bir krallık değil ki üç devletin birden savaş açmasına gerek olsun. Daha ellerinde doğru dürüst askeri olmayan basit korsanlar.
Peki bu kadar cüretkar olmalarını neye bağlıyorsunuz Kanarya Lordu? Bu arada misafirperverliğinize minnettarım. Ya siz Atakan Bey? @korkusalan
Ara
(11-07-2021, 12:24)Takeda Akane : Peki bu kadar cüretkar olmalarını neye bağlıyorsunuz Kanarya Lordu? Bu arada misafirperverliğinize minnettarım. Ya siz Atakan Bey? @korkusalan

Korsanlar sonuçta.
Ara
Ben ayin yapacağım, onlarla ilgili görüler görmeyi düşünüyorum. Şu gizemli uzun kulaklı yerli öyle biri var yakında haklı çıkacağım.
Ara
(11-07-2021, 12:24)Takeda Akane :
Hala sizin kalenizdeyiz unutmayın. İttifak anlaşması yapmaya geldik. Korsanlar sizin iki dostunuzuda yani bana ve Atakan Beyime tehditler savurmaktadır. Aynısını size yapsalar ben ve Atakan Beyim sizin yanınızda savaş kararı alırdık.

Bunlar bir krallık değil ki üç devletin birden savaş açmasına gerek olsun. Daha ellerinde doğru dürüst askeri olmayan basit korsanlar.
Peki bu kadar cüretkar olmalarını neye bağlıyorsunuz Kanarya Lordu? Bu arada misafirperverliğinize minnettarım. Ya siz Atakan Bey? @korkusalan
Misafirperverlik derken?Hem bizi ağırlayıp hem arkamızdan iş çevirmek mi misafirperlerlik oluyor?
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
Arkanızdan iş çevirmiyorum. Her tur bir başka ülkeye sataştığınız için benim de size göre haraket etmemi bekleyemezsiniz.
Ara
Bu misafirperverlik değil resmen bize hakaret etmektir! Kanarya Halk Cumhuriyeti'nden bir özür talep ediyorum

(11-07-2021, 12:37)Onur34 : Arkanızdan iş çevirmiyorum. Her tur bir başka ülkeye sataştığınız için benim de size göre haraket etmemi bekleyemezsiniz.
Her tur başka bur ülkeye sataşmak derken?Bizim tek derdimiz masumları katleden yağmacı hainlerledir.
Ara
İlk turlarda nereden bulduğunuz veya neden yaptığınızın belli olmadığı bir harita çıkartıp sözde kutsal alan ilan ederek madenlere genişlememizi talep ettiniz. Havadan uydurduğunuz talebi geri çevirince de bizi açgözlülük ile suçladınız. Sonraki turlarda Vortex Krallığının sözde casuslar ve yerlileri kışkırtmakla suçladınız. Paralı askerleri birinci turdan itibaren yok saymanıza değinmiyorum bile. Şimdi de korsanlarla kafayı bozmuşsunuz. Sizinle savaşmak istemiyorum ama nereden geldiği belli olmayan motivasyonlara dayalı gülünç dış politikanızı da ciddiye almamı beklemeyin.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(11-07-2021, 12:36)korkusalan :
(11-07-2021, 12:24)Takeda Akane :

Misafirperverlik derken?Hem bizi ağırlayıp hem arkamızdan iş çevirmek mi misafirperlerlik oluyor?
Yok yemekler iyiydi. Ama et biraz daha kanlı olabilirmiş.

Sataşmak ben korsanlara dostluk elimi uzattım onlar bize sataştı.

Komutan İskender'i hariç tut o büyük bir savaşçı Atakan Bey.
Ara
1 süvari 1 kılıçlı ve 1 mızraklı asker kışlası inşa ediyorum
Ara
(09-07-2021, 09:23)Takeda Akane :
do5y0ku.png

Nökerlerimi komuta edip Kanarya sınırlarına ulaştım, orada bir kanarya geldi omzuma kondu ağzında mektup vardı, açtım diyorduki; Hoşgeldiniz Hanlar Hanı Subutay Han ben Kanarya Lordu.

Atakan Beyim @korkusalan ile kalenize geliyoruz. Kanlı et ve şarap istiyorum. @Onur34 (9 altıgen)

Kalan altınlarla yerlileri acımasızca mankurtlaştıracağım.

Bu arada barbar korsanlar adamıza teşrif etmiş deniz yağmaları için onlarla anlaşmak isterim. @Dreamerscream
Lord Kanarya bakın ben buraya korsanlara anlaşma teklifi sundum yani beni suçlayamazsınız.
Ara
Ayrıca Kanarya Halk Cumhuriyet'i Sözünü derhal geri almazsa bunu bir savaş ilanı olarak kabul edeceğim
Ara
(11-07-2021, 12:51)korkusalan : Ayrıca Kanarya Halk Cumhuriyet'i Sözünü derhal geri almazsa bunu bir savaş ilanı olarak kabul edeceksin!
Bende bir müttefik olarak bu savaşa dahil olmak durumundayım. Ben kaleye Atakan Bey ile Kanarya Lordunu barıştırmaya gelmiştim. Gidiyoruz Atakan Bey.

KAPI!!! (Kanarya muhafızları kapıyı açar ve hışımla çıkarız.)
Ara
Benim kimseyi suçladığım ya da tehdit ettiğim yok. Daha önce olan şeyleri yüzünüze söyleyince alınıyor ya da hakarete uğramış hissediyorsanız sizin sorununuz.
Ara
(11-07-2021, 12:58)Onur34 : Benim kimseyi suçladığım ya da tehdit ettiğim yok. Daha önce olan şeyleri yüzünüze söyleyince alınıyor ya da hakarete uğramış hissediyorsanız sizin sorununuz.
Daha önce Vorteks krallığı ile atıştım ama sizle atışmadık hatta siz bize Macar okçusu verecektiniz. Bunu bir sonraki ziyafette detaylıca konuşalım. Atakan Bey'de uzun yoldan geldi biraz gergin. Korsanlar gece odasına yılan bırakmış bunun için onu suçlayamazsınız. (Kalenin avlusu.)
Ara
Benim sözlerim size değil zaten Atakan Bey'e.
Ara
(11-07-2021, 12:58)Onur34 : Benim kimseyi suçladığım ya da tehdit ettiğim yok. Daha önce olan şeyleri yüzünüze söyleyince alınıyor ya da hakarete uğramış hissediyorsanız sizin sorununuz.
Özür dilemiyorsanız bu savaşı seçtiğiniz anlamına geliyor. Subutay Bey!Kışla çadırlarınızı hazırlayın ilk muharebe 3 ay (Tur) sonra.
Ara
İşte o kadar sorunumuz varken iki dostumunda birbirleriyle atışması yersiz. Vorteks kralına gelince geçmişte anlaşmazlıklar oldu ama onlarla da görüşmek isteriz. Büyük Komutan İskender'e gelince yerleşme tamamlandımı? Terlik Han benim terliklerimi çalıp kendini Han ilan etmiş. İşlerini sizin acımasız paralı askerlerinizi kullanarak bitirmek istiyorum. Çünkü Nökerlerim korsanlarla savaş hazırlığında.

Atakan Bey Macar okçuları namlıdır. Boşuna savaşmayalım.
Ara
(11-07-2021, 13:09)Takeda Akane : İşte o kadar sorunumuz varken iki dostumunda birbirleriyle atışması yersiz. Vorteks kralına gelince geçmişte anlaşmazlıklar oldu ama onlarla da görüşmek isteriz. Büyük Komutan İskender'e gelince yerleşme tamamlandımı? Terlik Han benim terliklerimi çalıp kendini Han ilan etmiş. İşlerini sizin acımasız paralı askerlerinizi kullanarak bitirmek istiyorum. Çünkü Nökerlerim korsanlarla savaş hazırlığında.

Atakan Bey Macar okçuları namlıdır. Boşuna savaşmayalım.
Namlı?Komik olmayın Subutay bey. Onların okçusunun namlı olması için bizim köylülerin Tanrısal düzeyde olması gerekir

Bize tek gereken yüksek miktarda kaliteli asker. Sonra zaten dümdüz olacaklar
Ara
Savaş kutsaldır tabi ama Kanarya ile savaştan ancak Korsanlar Yerliler ve kardeşim Terlik Han karlı çıkar. Bir anlık öfkeyle hareket etmeyelim.
Ara
Terlik han?İsyancının tekinden korkmanıza gerek yok savaştan sonra fişini çekeriz olur biter.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.