Altına Hücum
@Onur34 KHC! Size aşağıdaki antlaşmayı sunuyorum.

Yeni Bursa Barış Antlaşması
1-)KHC Atakanlılar devleti ile olan sınırı üzerinden işgal ettiği toprak sayısınca toprak alacaktır.
2-)KHC Atakanlılar'a ilan edilen savaşlarda Atakanlılar'ın karşısında yer almayacak ve mümkün olduğunca asker ve para yardımıyla destekleyecektir.
3-)KHC'ye ilan edilen savaşlarda da 2. madde geçerli olacak ve destekçi taraf Atakanlılar olacaktır 
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
KHC diye hitap etmesek Kanarya Lordu lütfen.
Ara
(20-07-2021, 19:00)Takeda Akane : Barış için ben uğraştım Kanarya ile savaşmayın diye. Ama olmayınca sizin yanınızda bir müttefiklik bilinci içinde Kanarya'ya savaş açtım ama sonra noldu? Kanarya Lordu her ne kadar ilk başlarda benle atışsada büyük bir lider örneği gösterip bizimle anlaşmaya karar verdi ama sen hala kabul etmiyorsun ve benim ilhak edilmem gerektiğini bile söyledin. Hala bir şansın var gel bırak bu davayı ve bizim komutanımız ol. Terlik Han'ı bitirirken bizimle ol.
EHT devletinin ilhak edilmesini istememin nedeni horda olmasıydı zirâ savaşta tüm toprakları alınsa bile tekrar devlet kurma şansınız vardı.Ama Feodal sistemde böyle bir şey mümkün değil.Beni anlayacağınızı ummuştum Subutay bey. Ne yazık ki atalarım haklı çıktı...Türk'e Moğoldan dost olmazmış...

(20-07-2021, 19:04)Takeda Akane : KHC diye hitap etmesek Kanarya Lordu lütfen.
Ciddi misin?Hâlâ fark edemedin mi? KHC bir cumhuriyet. Yani lordla yönetilmiyor. Cumhuriyette yönetici meclis ve cumhurbaşkanıdır
Ara
İki kere size farklı anlaşmalar sunduk. Birini direkt kabul etmediniz diğerinde de kabul edecekmiş gibi yapıp arkamdan iş çevirmeye çalıştınız. Hiçbir şey yapamayınca da ülkenizi olmayan barut fıçıları ile patlatmaya çalıştınız. Kusura bakmayın ama ne sabrım ne de merhametim sonsuz değil. Siz adadan atılana kadar bu savaş bitmeyecek.
Ara
Askerlerimi Kanarya Halk Cumhuriyeti sınırından çekiyor ve 2. seviye yeteneğe sahip generalim Şafaksöktüren önderliğinde Horda ile olan sınırıma gönderiyor ve Yerlilere en acımasız muameleyi yapmış olan hordaya karşı olan savaşımda kullanmak üzere Yerli liderinden ve vermeyi kabul eden diğer devletlerden askeri destek talep ediyorum 
Ara
Ordumdaki bütün önemli komutanlar Türk. Senide Komutan yapacağım. Bunun için sana mankurtlaştırma bile yapabilirim. Israrımın sebebi şu; Kedim Garfield senin yokluğunu kabul etmez. Zaten hırçınlaştı.

Kendisine Lord denmesinden hoşlanıyor. Bugüne kadar itiraz etmedi, unutma Sezar'da Roma cumhuriyetinin bir diktatörüydü.
Ara
(20-07-2021, 19:10)Onur34 : İki kere size farklı anlaşmalar sunduk. Birini direkt kabul etmediniz diğerinde de kabul edecekmiş gibi yapıp arkamdan iş çevirmeye çalıştınız. Hiçbir şey yapamayınca da ülkenizi olmayan barut fıçıları ile patlatmaya çalıştınız. Kusura bakmayın ama ne sabrım ne de merhametim sonsuz değil. Siz adadan atılana kadar bu savaş bitmeyecek.
Sizinle daha fazla savaşmayacağım. Lütfen işgal ettiğiniz toprakları alın ve barış çağrımızı kabul edin. Daha fazla savaşmak düşmanlarımızı sevindirir. Ortak bir paydada buluşabileceğimizi umuyorum

(20-07-2021, 19:13)Takeda Akane : Ordumdaki bütün önemli komutanlar Türk. Senide Komutan yapacağım. Bunun için sana mankurtlaştırma bile yapabilirim. Israrımın sebebi şu; Kedim Garfield senin yokluğunu kabul etmez. Zaten hırçınlaştı.

Kendisine Lord denmesinden hoşlanıyor. Bugüne kadar itiraz etmedi, unutma Sezar'da Roma cumhuriyetinin bir diktatörüydü.
Daha iyi değil mi?Yokluğumu kabul etmemesi bana zarar veremeyeceğin anlamına gelir. Yani yaşama biletim hazır. Neden ziyan edeyim ki?
Ara
Ben dostum Kanarya ile anlaşınca neden birden bire karar değiştirdiniz? Yoksa acımasız nökerlerimdenmi korktunuz? A tabi ya aynı cephede birlikte savaştık korkunuz doğal. Ben hata etmişim en başında KHC ile anlaşmalıymışım.
Ara
Eğer gerçekten geçirdiğimiz zamanlara değer veriyorsan KHC devletinin antlaşmayı kabul etmesini sağlarsın bu konudaki son sözüm budur

(20-07-2021, 19:16)Takeda Akane : Ben dostum Kanarya ile anlaşınca neden birden bire karar değiştirdiniz? Yoksa acımasız nökerlerimdenmi korktunuz? A tabi ya aynı cephede birlikte savaştık korkunuz doğal. Ben hata etmişim en başında KHC ile anlaşmalıymışım.
Sizin nökerlerinizden korktuğum falan yok. Karar değiştirmemin sebebi ise halkımın açlıktan ölecek duruma gelmesi ve Garfield'dır.
Ara
(16-07-2021, 13:27)Onur34 : Sınırlarımı ihlal edip tarla ve evlere yatırabileceğim parayı askere harcamama neden oldunuz. Dediğim teklifi kabul edin ya da ikiniz de adadan atılana kadar savaşa devam edelim.

(14-07-2021, 11:28)Onur34 :  Kendisine bey diyen çapulcuların zırvalıklarını da dinlemiyorum. Gerçekten barış istiyorlarsa belirttiğim sınırları ihlal eden topraklarını koşulsuz bana teslim edip 500’er altın tazminat ödemeliler. Şartlarım kabul edilmezse adada tek bir fertleri kalmayana kadar savaş devam edecektir. 

Gayet açıkça belirttim. İki teklifimi de kabul etmediniz. Şimdi siz adadan atılana kadar savaşmaya devam etme kısmındayız. Kim bilir belki cesedinizi yaptıracağım sarayda sergilerim.
Ara
Eh evet kedim Garfield'in kırmızı çizgisi sensin doğru, o yüzden senin canını bağışlıyorum. Kanarya Lordu'da seni komutan olarak kabul edecektir. Anlaşmaya gelirsek eğer üçlü mihver gibi birşey olursa zaten bütün bunlara gerek kalmaz. Hepimiz Terlik Han'la savaşırız. Bakın kaç turdur Terlik Han tehlikesi devam ediyor.
Ara
(20-07-2021, 19:21)Onur34 :
(16-07-2021, 13:27)Onur34 : Sınırlarımı ihlal edip tarla ve evlere yatırabileceğim parayı askere harcamama neden oldunuz. Dediğim teklifi kabul edin ya da ikiniz de adadan atılana kadar savaşa devam edelim.

(14-07-2021, 11:28)Onur34 :  Kendisine bey diyen çapulcuların zırvalıklarını da dinlemiyorum. Gerçekten barış istiyorlarsa belirttiğim sınırları ihlal eden topraklarını koşulsuz bana teslim edip 500’er altın tazminat ödemeliler. Şartlarım kabul edilmezse adada tek bir fertleri kalmayana kadar savaş devam edecektir. 

Gayet açıkça belirttim. İki teklifimi de kabul etmediniz. Şimdi siz adadan atılana kadar savaşmaya devam etme kısmındayız. Kim bilir belki cesedinizi yaptıracağım sarayda sergilerim.
Tamam o zaman antlaşmanızı kabul ederim. Ama savunma paktı kurulması karşılığında
Ara
(20-07-2021, 19:21)Takeda Akane : Eh evet kedim Garfield'in kırmızı çizgisi sensin doğru, o yüzden senin canını bağışlıyorum. Kanarya Lordu'da seni komutan olarak kabul edecektir. Anlaşmaya gelirsek eğer üçlü mihver gibi birşey olursa zaten bütün bunlara gerek kalmaz. Hepimiz Terlik Han'la savaşırız. Bakın kaç turdur Terlik Han tehlikesi devam ediyor.

Terlik han birkaç turda yok edilecek bir soytarıdan başka bir şey değil. Ve dediğim gibi ancak sizin sarayınızda soytarı olursa canını bağışlarım Atakan beyin. Ordumda böyle hain insanların yeri olmaz.
Ara
Anlaşmayı kabul etmediğiniz için bu durumdayız zaten. O gemiyi çoktan kaçırdınız. Bütün topraklarınızı şimdi devrederseniz adadan canlı gitmenize izin veririm ama.
Ara
Eh sanırım kedim Garfield soytarı olarakta kabul edecektir kendisini. Sonuçta bir kedinin komutana ihtiyacı yok.
Ara
(20-07-2021, 19:24)Onur34 : Anlaşmayı kabul etmediğiniz için bu durumdayız zaten. O gemiyi çoktan kaçırdınız. Bütün topraklarınızı şimdi devrederseniz adadan canlı gitmenize izin veririm ama.
Bakın bu isteğinizi yerine getirmem mümkün değil. Ayrıca ben adadan gidersem Garfield kesinlikle durmaz. Yerinizde olsaydım onu kızdırmazdım
Ara
Atakan Bey'i mankurtlaştıralım Lordum. Bu arada benim sarayım yok taştan çadırlar beni bunaltıyor, obamda demek istediniz sanırım.
Ara
(20-07-2021, 19:30)korkusalan :
(20-07-2021, 19:24)Onur34 : Anlaşmayı kabul etmediğiniz için bu durumdayız zaten. O gemiyi çoktan kaçırdınız. Bütün topraklarınızı şimdi devrederseniz adadan canlı gitmenize izin veririm ama.
Bakın bu isteğinizi yerine getirmem mümkün değil. Ayrıca ben adadan gidersem Garfield kesinlikle durmaz. Yerinizde olsaydım onu kızdırmazdım

Tamam o halde. Savaşa devam ediyoruz. Canlı yakalanırsanız Erlik Han'a ölü yakalanırsanız sergilenmek üzere bizim saraya yollanacaksınız.
Ara
Erlik Han yeraltı tanrısı eğer ölürse onun yanına gidecek zaten.(Hıhahahah hahahahah).
Ara
Bunu siz istediniz. TÜM HALKIMLA BİRLİKTE ADADAM AYRILIYORUM.SİZE ÖFKELİ BİR GARDİELD İLE İYİ YAŞAMLAR DİLERİM
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.