Amazon Prime Video
0tdOrmE.png

Bu konu altında  Amazon Prime Video ile ilgili paylaşımlar yapılır, görüşler belirtilir ve yeni eklenen içerikler duyurulur.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Netflix ile karşılaştırırsak;
  • Arayüzü daha iyi, x-ray özelliği güzel ve altyazı seçenekleri iyi.
  • Başlarda uygulaması çok kasıyordu, Netflix kadar hızlı değildi, şu an çok daha iyi durumda.
  • İçerikler konusunda nitelik>nicelik şiarıyla hareket ettikleri kesin. Netflix'in kalabalık çöplüğündense neredeyse her filmi-dizisi izlenebilir bir platform benim açımdan daha iyi.
  • Altyazılarda bırakın çeviri hatalarını, imla hataları bile çıkıyor. Bu konuda kendini geliştirmesi lazım.
  • Kendi içeriklerinde toplum tarafından kabul görmeye çalışılan gruplar kesinlikle Netflix'den daha iyi işlenmiş. Ve yerli yersiz değil, tam tersi gayet mümkün durumlarda kullanılmışlar. Netflix'de "şimdi bu ne alaka?" derken, Amazon içeriklerinde "biliyordum zaten!" diyorsun. Ya da yadırgamıyorsun, zira absürt kullanımları yok.
[+] 6 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Beni Türkçe altyazılı film izlemekten soğutan yerdir. Birçok dizisinin çevirisinde "ı" harfi yok. Bir yerden sonra rahatsız ediyor.

Diğer konularda @elefsar'ın dediklerine katılıyorum.

unknown.png
omnia fui et nihil expedit
[+] 2 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Amazon Metro-Goldwyn-Mayer'i satın almış.

?url=https%3A%2F%2Famazon-blogs-brightsp...Fmgm-2.JPG
[+] 2 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
vaybe
Ara
unknown.png

Watch Party'de chat'in gidip durması sinirimi bozdu.
IbnE9P2.gif
Ara
En azından chat var. Disney+ o konuda üzdü.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
TR Prime'da olmayan bir filmi izlemek istiyorum da bunun için vpn falan kullansam işe yarıyor mu? Deneyen var mı?
t8nubAh.gif
Ara
Browser VPN'i olmayan kaliteli bir şey kullanırsan işe yarar.
WhaW8Am.gif
Ara
John Wick Chapter 4 gelmiş.

https://www.primevideo.com/detail/0Q2YOB...FsbA%3D%3D
[+] 1 üye Bambukavak nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Prime TR'de bulunan filmlerden önerileriniz var mı? Bir de Düğüm diye bir dizi gördüm bunu izleyen varsa önerir misiniz?
t8nubAh.gif
Ara
(03-04-2024, 14:30)Val Thorne : Prime TR'de bulunan filmlerden önerileriniz var mı? Bir de Düğüm diye bir dizi gördüm bunu izleyen varsa önerir misiniz?
Kutsal Savaş Adanışı öneririm
Ara
(03-04-2024, 14:30)Val Thorne : Prime TR'de bulunan filmlerden önerileriniz var mı? Bir de Düğüm diye bir dizi gördüm bunu izleyen varsa önerir misiniz?

İzlediklerim arasından genel olarak beğendiklerimden bazılarını şöyle sıralayabilirim:
  • John Wick serisi,
  • Jason Bourne serisi,
  • James Bond serisi,
  • Açlık Oyunları serisi,
  • 47 Ronin,
  • The Covenant,
  • Inglourious Basterds,
  • Bullet Train,
  • Catch Me If You Can.
Çoğunu duymuşsundur zaten ama yine de yazayım dedim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.