An itibari ile eu4'ün saçma olduğunu düşünüyorum
Manpowerlar,paralar harcayıp pu yaptığım bohemia, kralın çişe gidip ölmesi ile pudan düştü.Baya saçma sapan bir durum.
[+] 4 üye Laas nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Prestijin eksideyken kralın ölürse pu bozulur ama tekrar puya almak için cb vermiş olması gerekiyor.
Sic Parvis Magna
[+] 3 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(13-02-2019, 00:02)altnkurt : Prestijin eksideyken kralın ölürse pu bozulur ama tekrar puya almak için cb vermiş olması gerekiyor.

Verdi kardeşim ama napayım asabi adamım agresif yiyip savaş açtım.İki saattir bütün avrupa ile savaşıyorum.
[+] 4 üye Laas nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Geçmiş olsun :D
Noro lim, noro lim , Asfaloth!
[+] 2 üye glorfindel nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kolayı vardı, direk alt+f4 çekseydin birkaç ay geriye atıp tekrar süreyi başlatabilirdin. İronman de çalışıyor. Böyle oyuna böyle çözüm...
[+] 4 üye Azteci nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(14-02-2019, 12:46)Azteci : Kolayı vardı, direk alt+f4 çekseydin birkaç ay geriye atıp tekrar süreyi başlatabilirdin. İronman de çalışıyor. Böyle oyuna böyle çözüm...

Adam haklı beyler dağılın.
[+] 1 üye zencefil nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.