Animasyon: Disenchantment (2018)
warrior-pose-image-fin_400dpi.jpg

Disenchantment The Simpsons ve Futurama'nın yapımcısı Matt Groening'in Netflix için hazırladığı yeni animasyon serisi.
Disenchantment ile ilgili yorumlar ve paylaşımlar bu konu altında yer alır.
Sıcak sıcak yeni fragman:

[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
İlk sezon çıkmış.
İlk 4 bölümü izledim dün, tema müziği eğlenceli. Bölümler şimdilik güzel gibi ama karakterler birbiriyle çok alakasız duruyor özellikle Luci.
Sezonu bitirdim. İlk bölümler biraz tekdüze ve episodik geçse de sonraki bölümler oldukça şaşırtmaca doluydu. Sonraki sezonlarda hikaye ilerleyişi görebileceğimizi umut ediyorum.
Ara
İlk sezonun geri kalan on bölümü de dün çıkmış.
v5jjo8.gif
Ara
5 sene evvel ilk çıktığında izlemişim. Hatırladığım kadarıyla ilk bölümler çok da hoşuma gitmemişti fakat bölümler ilerledikçe biriken espriler/içerik izlenebilir hale getiriyor, bu açıdan Paradox oyunları/DLC ilişkisi gibi bir durum var.
Normalde izleyip unuttuğum seriler olur. Ama bunun 4 sezonu çıkmış her yeni sezon çıktığında diziyi tekrar hatırlıyorum. İşin kötü yanı o kadar kötü ya da sıkıcı da değil. Dizinin kendisi ile beraber karakter, olay sahneler vs aklıma geliyor. Ama izledikten sonra nasıl hızlı aklımdan çıkıyorsa artık ilk sezondan sonraki üç sezonda forumda yorum yazmak aklıma gelmemiş.
Ara
5. sezonu bitirdim, son bölümlere doğru bütün loose endleri toplamaya başladılar acaba final sezonu mu dedim, öyleymiş. Genel olarak 10 üzerinden 6 bir yapımdı.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.