Animasyon: South Park (1997)
South Park

Tür: Kara Mizah
Yönetmen: Trey Parker, Matt Stone, Eric Stough
Gösterim Süresi: 20-25 Dakika
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Bayağıdır ara vermiştim, son sezonun başından başlayıp sonrasında önceki sezonları geriye doğru izlemeyi planlıyorum, bakalım.
Son sezondan çıkan tüm bölümleri izledim, şimdi bir önceki sezona geçtim meğer bu sezonun 1. bölümünde kalmışım. Bayağı ara verince böyle oluyor.
19. Sezondan beri Politik olaylarla ilgilenip tek bölümlük mini dizi konseptini bırakmalarını ben hiç sevmedim. Kenny hiç gösterilmiyor, uzun süredir ölmüyor zaten. İlk 10 sezonun estetiği yok hiç artık.
Ara
İlk 13 mü 14 sezon izlemiştim kuzenim indirmişti pc ye bende bir haftada internet yok diye bitirmiştim bir ara sonra hiç izlemedim ama çok severim özellikle Kenny yi çok severim.
Ara
ben ilk 4 sezonu izlemiştim, daha sorna ortaya karışık ara ara izledim. Son 3 yıldır hiç dokunmadım
Ara
Ara
19. sezonu da bitirdim ilk bölümden sonrasını izlemedim sanmıştım arada yine izlediğim 1-2 bölüm çıktı. South Park'taki eksiklerimizi de kapattık. :)
World of warcraftlı ve cartman ın kendini dondurup geleceğe gitmesi en iyilerindendi.
[+] 1 üye zencefil nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara ara bir çok bölümünü izlemişimdir muhtemelen tvden. Ama en aklımda kalan bölüm (izlediklerim arasından tabi. Kesinlikle bitirmedim.) ekonomi bölümüydü.
Ara
Ekonomi bölümü nedir? Benim en aklımda kalanlar şeytanlı olanlardı sanırım.
Ekonomik Kriz bölümü. Herkesin eski adetlere döndüğü, Hz. İsa'nın parodisinin olduğu bölüm.
Ara
20x10 sezon finaliymiş hiç de sezon finali gibi gelmedi izlerken. Son sezonu Trump (Garrison)'ın kaybedeceğine bağlı yazıp Trump'ın kazanmasıyla ters köşe olmuşlar sanırım. Member berries öyle kaldı. Bundan sonraki sezonda tüm sezon tek plotline işini bırakıp tek sezon içerisinde çok sayıda küçük plotline'a sahip olacaklarmış.
Bu sezonu beceremediler bence. Eski sezonları özlettiler.
Ara
Bu zamana kadar yapılmış en cesur, en aykırı en özel yapım. Bazı bölümleri aşırı yarar insanı günlerce aynı sahneyi izletir.

Dinciler uzak durmalı. :)

Bu arada bölüm önerim; 15/1.
Ara

10 ay önce bu konuda bahsettiğim şeyle ilgili geçtiğimiz günlerde bir video yapılmış.
Yeni sezon başlamış.
Ara
23. sezon başlamış. Tegridy Farms üzerine yoğunlaşacaklar gibi daha. Randy favori tiplemem olduğu için daha çok ekran zamanı kaplayacak olması hoş bir olay benim açımdan.

v5jjo8.gif
[+] 1 üye Snyk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.