Anime: Akame ga Kill! (2014)
r9vnto.jpg

24 Bölüm
Aksiyon, Macera, Fantezi, Dram, Shounen

Night Raid, çocuk imparatorun zayıflığından faydalanarak ülkeyi fakirliğe sürükleyen aç gözlü başbakanı devirmek için kurulan Devrim Ordusu'nun bir kolu olan suikast örgütüdür. Night Raid üyelerinin her biri tecrübeli bir suikastçı olsa da devrimin önüne çıkan herkesi düşünmeden öldürmelerinin bedelini elbet ödeyeceklerini bilmektedirler.

Hikaye, sefil halde kalmış köyüne yardım etmek için çıktığı macerada örgütün ideallerine kapılarak ekibin yeni üyesi olan Tatsumi'nin İmparatorluğa karşı mücadelesinde karşılaştığı silahları, düşman suikastçıları ve zorlukları anlatır.

hby6qc.gif
Ara
Distopik dünyaları ve bu dünyaların yıkılışını konu alan eserleri sevenlerin keyifle izleyeceği bir anime. Muhteşem bir devrim hikayesidir Akame ga Kill. Esdeath gibi orijinal karakterleri ile göz doldurur. Aynı zamanda dram da barındırır içerisinde, bol bol hem de.
[+] 1 üye Celebrind nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk bölümü beni çok fazla etkiledi. 8 bölümü bir çırpıda izledim. Dramı bol olması nedeniyle saf bir çatışma görmüyorsunuz. Hikayesi ve kahramanlarının dramı sizi savaşlarda moda sokuyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
[+] 2 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yaprak dökümü gibi animeydi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.