Anime: Berserk (1997)
maxresdefault.jpg

Farklı güçlerin sürekli birbiriyle savaştığı bir dünyada, ana karakterimiz Guts kendine bir yer aramaktadır.Guts, büyük ve uzun kılıcıyla dikkat çeken genç ve bir o kadar da yetenekli bir paralı askerdir.Guts, çok etkileyici ve bir o kadar da yetenekli bir adam olan Griffith önderliğindeki Şahin Takımı (Band of Hawks) isimli paralı asker birliğine katılarak yeni maceralara yelken açar.
Ara
Eminim anime izleyenler duymuştur ama izlesem mi acaba diye düşünüyorsanız izleyin.
Ara
Okuduğum ilk ve tek manga "Berserk" sanırım. Açıkçası animesini de izlemek istedim fakat çok ilgimi çekemedi. Mangasını okumanızı tavsiye ederim.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Tevsiye ederim :D
Madem Seviyordun, Ne diye bana. Gelcekten, Bahsettin.?
Ara
Efsanedir ama mangası daha hoştur nedeni ise daha çok ayrıntı verilmesi gibi bir çok sebep sayılabilir trajedi sevmeyenler uzak dursun bundan ama yada aşırı dram. :D
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
[+] 1 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(16-10-2017, 15:03)Faramir : Efsanedir ama mangası daha hoştur nedeni ise daha çok ayrıntı verilmesi gibi bir çok sebep sayılabilir trajedi sevmeyenler uzak dursun bundan ama yada aşırı dram. :D

Evt kesinlikle katılıyorum. Ama manga okumayı asla sevmem  :rage: nefret ederim hatta :) ama birşey biliyorsam. Oda anime olarak izlemeye bayıldıgımdır :) Konu dışı " Faramir sabahtan beri benim yorumlarımı begeniyorsun <3 Sevgim seni adamsın <3 "
Madem Seviyordun, Ne diye bana. Gelcekten, Bahsettin.?
[+] 1 üye Samethot826 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(16-10-2017, 15:29)Samethot826 :
(16-10-2017, 15:03)Faramir : Efsanedir ama mangası daha hoştur nedeni ise daha çok ayrıntı verilmesi gibi bir çok sebep sayılabilir trajedi sevmeyenler uzak dursun bundan ama yada aşırı dram. :D

Evt kesinlikle katılıyorum. Ama manga okumayı asla sevmem  :rage: nefret ederim hatta :) ama birşey biliyorsam. Oda anime olarak izlemeye bayıldıgımdır :) Konu dışı " Faramir sabahtan beri benim yorumlarımı begeniyorsun <3 Sevgim seni adamsın <3 "

Bunu da beğeneyim bari :D
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
Mangasında güncele geldim. Belli birkaç sahneyi görmek için de animesine bakmayı düşünüyorum.
Ara
IMG_0268.PNG

Geçenlerde 4:3 formata sahip bir anime izleme arayışı içerisindeydim, tesadüfi bir şekilde youtube da şu videoya denk geldikten sonra ne zamandır aklımda olan bu kült seriye başlama kararı aldım ve geçtiğimiz iki günde bitirdim.

video spoiler içerir

[+] 1 üye Yukare nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.