Anime: Cop Craft (2019)
cop-craft.jpg
Myanimelist

12 Bölüm
Aksiyon, Fantezi, Büyü, Polisiye, Bilim-kurgu

15 yıl önce Dünya ile perilerin ve canavarların yaşadığı garip bir dünyayı birleştiren bilinmeyen bir hiperuzay kapısı açıldı. Her iki dünyadan da gelen toplam iki milyon göçmenin yaşadığı San Teresa, Dünya'nın yeni ''Hayaller Şehri'' unvanına sahip. Ancak şehrin gölgelerinde kaos ve suç hüküm sürmekte: uyuşturucu, kadın ve silah ticareti. Bu suçlarla mücadele eden dedektiflerden Kei Matoba'nın yeni partneri ise öteki dünyada bir şövalye olan Tilarna'dır.

hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk sezonunu bitirdim ilk defa anime izlediğim için çok fazla bir beklentim yoktu ama buna rağmen beni tatmin etti diyemem. Şehrin kanunsuz yapısı güzel işlenmişti ama Tilarna bize diğer dünyayı ayrıntılı olarak hiç anlatmıyor bu yüzden "uzaylı" dünyası ve tarihi hakkında nerdeyse hiç bilgi sahibi olamıyorduk. Aileler arasındaki savaştan bahsediliyor ama savaşın neden başladığı veya kimin kazandığı hakkında bilgi verilmiyordu ilk sezon için puanım 4/10 diğer sezonda bahsettiğim eksikliklere daha çok odaklanılırsa çok daha başarılı bir anime olur diye düşünüyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.