Anime: JoJo's Bizarre Adventure (2012)
dfd.jpg
MyAnimeList
Shounen, Aksiyon, Macera, Vampir, Doğa Üstü Güçler

Her sezon Joestar ailesinin bir üyesinin hayatını konu alan animenin ilk sozonunda, 1868 İngilteresinde Dario Brando'nun İngiliz bir aristokratın hayatını kurtarması ile tetiklenecek olaylar zincirinde aşk, kıskançlık ve gizemli bir Aztek Maskesi'nin sıradışı rolüyle kahramanlarımız kadar seyircileri de bir sürü sürpriz beklemektedir.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk jenerasyon biraz sıkıcı olsa da ikincisinde oldukça eğlendim. Tabi ünlü sahneyi atmasam olmazdı.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
3. Nesli de bitirdim. Diğer iki nesilden açık ara en uzunu olsa da oldukça sevdim. 4. Nesle geçmek için can atıyorum.
Ara
Fena degil ama bana hep anime vakit kaybi gibi geliyor forumdaş.
Ara
Ara
JOJ_112.png
6. Bölüm dün duyruldu. Florida bakalım Araki'nin gözünde nasıl bir yermiş.
Ara

2021 Aralık'ı bekliyoruz bakalım.
Ara
2 gün önce dünya çapında sadece Netflix’te çıktı. Amerikada 5. Sezon yokken 6’nın çıkmasına kızmışlar. Türkiyede Rohan yan bölümlerliyle sadece 6. Sezon var :/ .İlk 12. bölümü izleyip göreceğiz. Daha iki bölüm izledim. Op güzel.
Ara
12 bölümü de bitirdim. Bittiği yer güzeldi. 36 mı yoksa 48 bölüm mü süreceği tam kesin değil sezonun. Bir de mangaya kıyasla bir sürü değişiklik yapıldığı için fanlar kızgın. Tabi normal anime standartlarına göre değil. DP'nin adaptasyonları neredeyse mangaya sayfa sayfa sadık olduğu için bu bölümdeki değişiklikler fanların gözüne batmış o kadar. 3D kullanım konusu var bir de. Şahsen benim gözüme çok batmadı. Ortalama bir izleyiciyi rahatsız edeceğini düşünmüyorum.
Ara
Önümüzdeki 12 bölüm sonbahar gibi çıkacakmış. Fanlar kızgın, fanlar üzgün.
Ara
Is This a JoJo Reference?
t8nubAh.gif
Ara
6. part'ın ikinci kısmı yaklaşık bir ay önce çıkmıştı dün izledim. Yurtdışında  birinci bölümün haklarını Disney almış sanırım Disney Plus'a koymuşlar. O yüzden 6. bölümün üçüncü kısmı Disney'de yayınlanabilir gibi söylentiler var ama pek ihtimal vermiyorum. İkinci kısma gelirsek fazlasıyla eğlendiğimi söyleyebilirim.
Ara
Ara
6. partın final bölümleri 1 Aralıkta netfllixte yayınlanacakmış. Umarım part 7'de de böyle parça parça yayınlamazlar.
Ara
Sezonun son 12 bölümü yayınlanmış. Bugünün bütün planlarını iptal edeceğiz anlaşılan.
Ara
Part 6'da böylece bitti. tek şikayetim sanırım gore'un bir tık fazla gelmesi. Ama azıcık. Onun dışında harika bir parttı.
Ara
t8nubAh.gif
[+] 1 üye Val Thorne nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(17-01-2023, 17:47)Val Thorne :

Ara
İlk bölüm sonrası sıkıldım bıraktım.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.