Anime: Jujutsu Kaisen (2020)
109222l.webp

MyAnimeList

Bölüm sayısı:24 
Stüdyo:Mappa
Tür:Aksiyon,Korku,Şeytanlar,Okul,Shounen,Doğaüstü Güçler

Konu:Yuuji Itadori'nin günleri ya hastanede dedesini ziyaret etmekle ya da okuldaki okültizm ile ilgilenen kulübünde geçmektedir.Bir gün okuldaki senpailerinden aldığı bir nesne başka bir okuldan çocuğun dikkatini çeker ve Itadori'yi hastaneye kadar takip eder.Çocuktan nesnenin lanetli olduğunu ve onun Jujutsu Kaisen adlı lanetler üzerine bir okuldan olduğunu öğrenir.Nesnenin sadece kabının kendisinde olduğunu asıl olanın senpaisinde olduğunu söyler.

Kişisel Düşüncem:2020 Sonbahar sezonunun en iyi animelerinden.Bleach izleyenlerin seveceğini düşünüyorum,kendine has bir yapısı var.Animasyonları gerçekten iyi.Komedisi doyurucu,ana karakter sinir bozucu değil,ters Kakashi var(Gojo Satoru).Cuma günleri yeni bölümleri merakla bekliyorum.Halihazırda mangası 133.bölümde.

[+] 3 üye Yohaynes nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Geçtiğimiz yılın sonunda Jujutsu Kaisen 0 çıktı. 2. sınıf Okkotsu Yuuta'nın ilk senesini anlatıyor.
[+] 1 üye KvotheTheArcane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Jujutsu Kaisen 0: The Movie 13 Mayıs'ta Cinemaxiumum'a geliyor.
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dün başladım gayet güzel bir anime. Gojo ve Kakashi benzerliği direk göze çarpıyor.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
1.sezonu bitirdikten sonra daha yeni bir anime olduğunu öğrenip mangasına başladım. Shibuya arcı gibi tüm anime dünyasını aotdan fazla etki altına alabilecek arcları var.  Dövüş sahneleri animede güzel yeni çıkan jjk 0 filminde ise muazzam. Ben yeni sezonları beklerim yeni anime olması problem değil diyorsanız ya da mangadan devam ederim problem yok diyorsanız başlamaya kesinlikle değecek bir anime.
t8nubAh.gif
Ara
(05-07-2022, 00:11)Val Thorne : 1.sezonu bitirdikten sonra daha yeni bir anime olduğunu öğrenip mangasına başladım. Shibuya arcı gibi tüm anime dünyasını aotdan fazla etki altına alabilecek arcları var.  Dövüş sahneleri animede güzel yeni çıkan jjk 0 filminde ise muazzam. Ben yeni sezonları beklerim yeni anime olması problem değil diyorsanız ya da mangadan devam ederim problem yok diyorsanız başlamaya kesinlikle değecek bir anime.

Kesinlikle sana katılıyorum.
Ara
İngilizce altyazılı videosunu bulamadım. Ama 2.sezon trailer'ı gelmiş. 

t8nubAh.gif
Ara
İlk çıktığında 2 bölüm izleyip bırakmıştım. Shonenler bana pek uygun değil sanırım.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.