Anime: Levius (2019)
#1
AAAABZ6siDF23OycWUGgpTXlMXxUAV3tpgUIr-hA...5xtnOq.jpg
oplum, savaşın küllerinden doğarken, siber ağlarla güçlendirilmiş arena savaşçıları şöhret ve servet için savaşır  ya da çalışırken ölür. Levius savaşta babasını kaybettikten sonra amcasının yanına gitti. Mekanik dövüş sporuna amcası sayesinde başladı ve liglerde mücadele etmeye başladı ancak geçmişindeki gizemler karşısına tekrar çıkmaya başladı.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Cevapla
#2
Çok fazla anime izleyen biri değilim 5-6 diziyi belki bitirmişimdir. Çizimleri, hikayesi ve dramasıyla muhteşem bir animeydi. Etkilendiğim hayran kaldığım bir dizi oldu. İkinci sezonu iple çekiyorum.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Cevapla
#3
Birinci sezonunu şimdi bitirdim. Çizim tekniği ilk başta yadsımama neden olsa da, hikayesi ve teması ile iyi, hoş bir animeydi. Yalnız bir tek kötüsünü pek iyi bulamadım. Sanki biraz Bayonetta'nın kötüsünün görünüşünde, konuşmasında ve amaçlarında oldukça benzer gibiydi. Bu tip Zeki Müren'e benzeyen anime kötülerinin adı varsa lütfen cevap yazın.
Kısacası önerebileceğim bir animeydi. Bu tür spor animelerine yabancı olsam da başka serilere de bakmama neden olacak gibi duruyor. E tabi ikinci sezonu da bekliyoruz.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.