Anime: Nanatsu no Taizai - The Seven Deadly Sins (2014)
65409.jpg

24 Bölüm
Aksiyon, Macera, Fantazi, Doğaüstü, Shounen

Avrupa ortaçağına benzer bir evrende, korkulan ancak bir o kadar da saygı duyulan Britannia'nın Kutsal Şövalyeleri, Liones Krallığı'nı korumak için güçlü büyüler kullanmaktadırlar. Olay örgüsü, Kutsal Şövalyelere kendi içlerinde ufak bir grup ihanet etmesiyle başlar. Kutsal Şövalyeler, Yedi Ölümcül Gühah (The Seven Deadly Sins) olarak bilinen bu grubu yener ancak söylentilere göre bu grup hala yaşamaktadır. Bu olaydan on yıl sonra Kutsal Şövalyeler krallığa başkaldırıp yönetimi ele  geçirirler. Hikayemiz, Liones Krallığı'nın üçüncü prensesi Elizabeth'in Yedi Ölümcül günah adlı bu grubu aramaya karar vermesiyle başlar.

Ara
unknown.png
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
mobil oyunu hakkında bi şeyler bilen var mııı
Ara
İzlemeye yeni başladığım bir seri umarım hayal kırıklığı olmaz.
Ara
(24-07-2020, 14:01)SchrödingersCat : İzlemeye yeni başladığım bir seri umarım hayal kırıklığı olmaz.

İkinci sezondan sonrasını izlemezsen sorun olacağını sanmıyorum.
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(24-07-2020, 14:12)Ayro :
(24-07-2020, 14:01)SchrödingersCat : İzlemeye yeni başladığım bir seri umarım hayal kırıklığı olmaz.

İkinci sezondan sonrasını izlemezsen sorun olacağını sanmıyorum.

3. bölüme kadar dayanabildim... Çok fazla ve çeşitli anime olmasına rağmen izlenebilecek çok az anime olması çok ilginç.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.