Anime: Shaman King (2021)
çocukluğumda hiç izlemedim bunu,zaman olarak denk gelmeme rağmen hatırlamıyorum bile.ilk defa izleyecek birine eski seriyi izleyip sonra mı yenisine geçmesini önerirsiniz yoksa direkt netflixtekinden mi başlayayım.sanırsam fma ve fma brotherhood gibi bir durum var ortada.
Ara
Eskisini nostaljisi dışında izlemek için pek bir sebep göremiyorum. Daha önce hiç Shaman King izlememiş biri bence kesinlikle 2021'i izlemeli. Mangasına bağlı olduğundan eskisi gibi hikayede değişiklikler de yok muhtemelen.

Yine de eskisinin tadı farklıydı şimdi. Zamanım var diyen biri eskisini de izleyebilir. Ama bunu önce 2021'i izledikten sonra yapmak daha iyi olabilir.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

26 Mayıs'ta yeni bölümler geliyor.
tTRiYax.png
Ara
Bitirdim.
Ayrıca az önce gördüm Shaman King Flowers diye bir Sequel çıkacakmış. İzler miyim bilmiyorum şimdilik bir beklentim yok.

tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.