Anime: Shingeki no Kyojin - Attack on Titan (2013)
Dördüncü sezon ama cgi'sız 

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Final sezonunun ikinci kısmı Ocak'ta yayınlanmaya başlayacakmış.
Ara

Son sezonun ikinci kısmının fragmanı.
Ara
Cgi çok sırıtıyor yine bari bu sefer fps'i arttırsalar. Hiç uymuyor çizimlere ya çok kötü abi biraz uğraşılsa bütçenize soxayım. S4 kötü cgi + final gelince GOT son sezon gibi sönecek aot hype'i
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Averaj MAPPA çok iyi diyen vs Averaj CGI çok kötü olmuş enjoyer

vym2yixcr6u71.jpg
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Kalite olarak orijinali yakalamasa da en azından son sezonun CGI'ından kurtulmuş olduk. Titanlar daha iyi gözüküyor.

Brutal vokalleri sevmem ama openingin bu sezona baya uyduğunu düşünüyorum.
hby6qc.gif
[+] 2 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk bölümü izleyip bitirdim. Önceki sezonlarda olay olayları -çoğunu çıktığı gibi izlediğimden olsa gerek- pek hatırlamasam da karakterlere baya bağlandığımı hissettim nedense. İlk bölümde böyle bir şey hissetmediğim için benimle ilgili olabilir. Bölümün aksiyonu ve düzenlenmesi güzeldi.
Ara
Geçen sezon pek problemim yoktu CGI ile ama şimdiki kesinlikle daha güzel. Yeni opening de çok iyi.
Ara
Cgı'da ki değişim çok fazla değil ama bu sefer titan cgi'ı ile arkaplan aynı sarı ton renginde olduğu için sırıtmıyor o kadar. Dördüncü sezonun ilk bölümündede pek sırıtmamıştı. Ama malum yerlerde koyu yeşil tarzı arkaplan kahverengi binalar varken bu cgi gelince sırıtmıştı. Ama dediğim gibi sarı filtre atmışlar biraz rahatlamış.

Bide artık titanları o kadar apaçık şekilde ve uzunca göstermiyorlar binaların arkasına saklıyor, yüzlerine yakın çekim alıyor veya aksiyonu hızlıca gösterip hemen diğer sahneye kesiyor ki sırıtmasın o yönden daha iyi direktörlük yapılmış.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Vaov. Konu pek ilgimi cezbetmese de ilk bölüm etkileyiciydi. Sevdim.
Ara
4.sezon part 2 ending klibi

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Yeni bölüm çok iyi, güzel uyarlama yapmışlar. Şu birkaç bölüm aot'un en iyi kısmı sayılabilir. Haftaya çıkacak olan bölümde iyi olur sonrası ortalama.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Yeni çıkan bölüm aşırı tek düze geçti bence. Boş boş izledim birşeyler hissetmeden kapattım.
Ara
(21-02-2022, 23:50)BigUnicorn : Yeni çıkan bölüm aşırı tek düze geçti bence. Boş boş izledim birşeyler hissetmeden kapattım.

Büyük ihtimalle önümüzdeki 3-4 bölümde hoşuna gitmeyecek
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.