Anime Sohbet
Kanata No Astra.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
Megalo Box'un 2. sezonu duyuruldu ve MyAnimeList'e eklendi.

104386l.jpg
[+] 1 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ni No Kuni oyunun anime filmi çıkmış biraz izledim ancak vaktim yoktu. Konu olarak oyunlarıyla aynı ve grafikleri de kötü değil tavsiye ederim.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Rastgele video izlerken manga satışlarında Kimetsu no Yaiba One Piece çöplüğüne haddini bildirdiğini gördüm. Bir keyiflendim.

unknown.png
hby6qc.gif
Ara
Bu Manga-Anime dünyasında da popüler olup ön plana çıkan ve popüler olmamasına rağmen çok çok güzel olma durumu mu mevcut?
Zira konuştuğum bazı kişler benim de duyduklarımı tavsiye ederken, bazı yerlerde de adını sanını hiç duymadığım animeler/mangalar var..
Ara
Soru ciddi mi değil mi anlamadım. Ana akımda konuşulan 5-10 anime varken sektörde 1000lerce anime 10000lerce manga varsa mutlaka ilgilisine daha güzel içerikler vardır.
Ara
Elbette ilgiye göre iyi-kötü sıralaması yapılabilir. Ancak merak ettiğim, bu ana akım dediğiniz animeler, sektörde fanlar tarafından genel kabul görmüş 9/10 - 10/10'luk olanlar değil mi? Yoksa çeşitli sebeplerle ön plana çıkmış pek de matah olmayan seriler mi?
Ara
En popülerlerin hepsi belli bir düzeyin üzerinde. Fakat 10/10 fazla iddialı olur, ben kendi ilk 3'ümdekilere bile 10/10 demem. Şahsen ilk 5'imde muhtemelen en popüler serilerden bir şey yok fakat biri çıkıp bende varsa şaşırmam. İlla ölümüne yüceltmeye veya yerin dibine sokmaya gerek yok.
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Benim şu ana kadar 10/10 dediğim tek anime steins;gate dir cidden konuyu işlemesi karakterlerin gelişimi o kadar güzeldi ki ha birde tabiki evangelion
83a5003e08efc4794ae76cb78d8d4da0e50dc4b4_hq.gif
Ara
Tutturu!~

10/10 anime Full Metal Alchemist olabilir.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Bence 10/10 anime henüz yapılmadı.
Ara
Yemek temalı anime önerir misiniz? Netflixte olmasını tercih ederim.
Ara
(28-04-2020, 17:17)Gurt : Yemek temalı anime önerir misiniz? Netflixte olmasını tercih ederim.

Güncel yemek temalı anime neredeyse yok gibi bir şey, eski animeleri de çok izlemediğimden eskilerden pek bir şey öneremeyeceğim. Güncel diyebileceğimiz Shokugeki no Souma, Dagashi Kashi ve Isekai Shokudou var benim önerebileceğim.
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(28-04-2020, 17:24)Ayro :
(28-04-2020, 17:17)Gurt : Yemek temalı anime önerir misiniz? Netflixte olmasını tercih ederim.

Güncel yemek temalı anime neredeyse yok gibi bir şey, eski animeleri de çok izlemediğimden eskilerden pek bir şey öneremeyeceğim. Güncel diyebileceğimiz Shokugeki no Souma, Dagashi Kashi ve Isekai Shokudou var benim önerebileceğim.

Shokugeki no Souma ile başlıyorum. Öneriler için teşekkür ederim.
Ara
Animasyonu pahalı olduğundan sanırım o kadar çok yemek animesi yok ama zibilyon tane mangası var.
Ara
(28-04-2020, 18:36)Voidian : Animasyonu pahalı olduğundan sanırım o kadar çok yemek animesi yok ama zibilyon tane mangası var.

Yemeğin animasyonu nasıl pahalı olabilir? Yoksa masraf/kâr'a göre mi pahalı kaçıyor?
Ara
(28-04-2020, 18:45)Onur34 :
(28-04-2020, 18:36)Voidian : Animasyonu pahalı olduğundan sanırım o kadar çok yemek animesi yok ama zibilyon tane mangası var.

Yemeğin animasyonu nasıl pahalı olabilir? Yoksa masraf/kâr'a göre mi pahalı kaçıyor?

Sanırım ses gereksinimlerinden bahsediyor.
Ara
Ses değil, Shokugeki no Souma izlerseniz anlarsınız.
Ara
Son zamanlarda hiç anime çekemez oldum. Spirited Away, Princess Mononoke ve Death Note'den sonra artık hiçbir anime eskisi kadar zevk vermemeye başladı. Yeni çıkan animeler konu ve hikaye üzerinde daha az durup genellikle büyük göğüslere ve kalçalara yöneldiğini düşünüyorum.
Ara
(14-05-2020, 18:10)SchrödingersCat : Son zamanlarda hiç anime çekemez oldum. Spirited Away, Princess Mononoke ve Death Note'den sonra artık hiçbir anime eskisi kadar zevk vermemeye başladı. Yeni çıkan animeler konu ve hikaye üzerinde daha az durup genellikle büyük göğüslere ve kalçalara yöneldiğini düşünüyorum.

Trash/Çöp dediğimiz seriler senelerdir öyle. Benim bunca yıldır sonuna kadar izleyip bitirdiğm animelerin bir kaç tanesi dışında böyle bir "odak"(fan servis amacıyla illa ki bir şeyler sıkıştırıyorlar araya) olduğunu hatırlamıyorum. Güncel animelerden Kaguya-sama ve Tower of God'a bakmanı tavsiye ederim.
hby6qc.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.