Anime: Spy X Family (2022)
Görsel

MyAnimeList
Aksiyon, Komedi, Casus

Barışı koruyacak hiçbir göre casus "Twilight" için zor değildir. Westalis'in casusu olarak aşırıcıların komşu ülke Ostania ile savaş çıkarmasını engellemek için durmadan çalışan Twilight'ın son görevi Ostanialı politikacı Desmond'un oğlunun bulunduğu okula sızmaktır. Görevi için yapması gerekenler ise bunu hayatının en zor görevi haline getiriyor, iki hafta içinde evlenmek ve okul çağında bir çocuğa sahip olmak.

hby6qc.gif
[+] 2 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çok güzel bir anime,yılın animesi olacağını düşünüyorum.Herkese tavsiye ederim.Peanuts is justice
Ara
Eğlenceli bir seri, oldukça ekstrem karakterleri son derece sıradan bir hayatın içinde yansıtmışlar genel olarak komiklikler ile dolu.
WhaW8Am.gif
Ara
İlk bölümünü izledim, çok keyifliydi. Kız çok tatlı. Konu da fena değil. Beğendim.
Ara
Bu sene içerisinde ikinci sezonu ve bir filmi gelecekmiş.
WhaW8Am.gif
Ara
İlk sezonu bitirdim. Tam anlamıyla eğlenceli bir animeydi. Karakterler, olumlu seyreden bölümler ve en çok da renk paletini beğendim. Bölüm sonlarında çalan şarkı da güzelmiş.
Ara
Dizi arayan eşime önermiştim, tek seferde 7 bölüm izlemiş. Ben izlerken fark etmediğim bir şeyden bahsetti. Anime sürekli aile içi ilişkilerde ve çocuk yetiştirirken dikkat edilmesi gereken unsurlardan bahsediyor. Aslında bildiğiniz eğitici bir içerik söz konusu. Ve takip ettiğim kadarıyla gerçek hayatla çok tutarlı sonuçlar işlenmiş.
Acaba çoğu animelerde bu tür bir kurgu söz konusu mu, yoksa bu animeye özgü bir senaryo mu merak ettim.
Ara

İkinci sezon fragmanı yayımlandı, 7 Ekim'de çıkıyor.
IbnE9P2.gif
Ara
İkinci sezonu yok muydu zaten bunun?
Ara
Hayır, birinci sezonun iki kısmı vardı.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Fragmanın İngilizce altyazılı hâli:

WhaW8Am.gif
Ara
İkinci sezon yayınlanmaya başlamış.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.