Anime: Tensei shitara Slime Datta Ken (2018)
Tensei.Shitara.Slime.Datta.Ken%3A.Lord.O...281910.png

Tensei shitara Slime Datta Ken

Rimuru Tempest, 37 yaşındaki eski bir insan olan Satou Mikami’nin geçen bir soyguncu tarafından öldürüldükten sonra aldığı fantezi dünyasındaki balçığın yeni adıdır. Sıradan, boş geçmiş yaşamını geride bırakıp, eşsiz yeteneklere sahip balçık canavarı olarak yeni bir hayata başlar.

[+] 2 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk bölümden sonra dayanamayıp Manga'sını okudum bayağı hoş. Age of empires gibi level atlıyor reis D
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Bu sezon animeleri arasından en az dikkatimi çeken seriydi. Ancak izlediğimde bu sezon ki favorim olan goblin slayer ile başabaş bir konuma yerleştirdim. İzlemesi oldukça eğlenceli ve potansiyeli baya yüksek bir seri. Herkese öneriyorum.
Ara
Çok büyük beklentilerle izliyodum , her bölümde beklentim daha da düştü, 7. bölümü izledikten sonra dibe vurdu.
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Saitamanın kafasını maviye boyayıp slime diye yedirmişler. Herkese tek atıyor. Birazda overlord havası, olmamış. Mangası güzel olabilir mi ??
Ara
Mangası güzel olan bir seriydi.Animesine bakma fırsatım olmadı daha bakınca iletimi editlerim.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
O kadar kötü ilerliyo ki, çıktığı gün takip etme hevesim yok artık. Geçen hafta izlemeyi unutmuşum.
Ara
Bir seriye nasıl tecavüz edilir? dersiminizin sonuna geliyoruz. Son 5 bölümde çocuklarla tanışma, kurtarma ile biter. Para yolacak bir şeyler gördüklerinde ova mova atarlar kıstırırlar artık. Manga ayda bir 40 sayfa çıkıyor ve 52. bölüm yayınlandı. Anime de öyle atlaya atlaya gidiyor ki final de manga yı geçecek. Yazık oldu seriye. Animesini sadece bilenler sevmiştir ama mangasını takip edenler için tam bir hayal kırıklığı oldu.  Blue-ray satışları iyi olacağını sanmıyorum. Bu nedenlede hem günceli yakalamış olması, hemde blue-ray satışlarından zarar edecek olmaları. İkinci sezonu durumunu oldukça zorlaştırıyor.  Manga satışlarında artış yapacaktır.

Serinin mangasını ilk bölümden itibaren okumanızı şiddetle tavsiye ederim. 
Blizzard : estriel#1265
Ara
Filmi geliyormuş
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.