Anket Başlığı: Favori Tarafınız
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
USA

2 40.00%
China

1 20.00%
GLA

2 40.00%
Katılımcı sayısı: 5 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Anket:  Command & Conquer: Generals - Favori Tarafınız
#1
Command-and-Conquer-Generals-05.png

Command & Conquer: Generals'de üç farklı taraf ve Zero Hour'da dokuz farklı general bulunmakta.

Favorileriniz hangisi?
Ara
Cevapla
#2
GLA sevsem de çok mikro istediği için uğraşasım gelmiyor. Çin'de de çok güzel all-around buildler var ama hava kuvvetleri farkıyla Amerika'nın AirForce generali Malcolm "Ace" Granger diyeceğim. İkinci olarak da Çin'in Nuke generali Tao.
Sic Parvis Magna
Ara
Cevapla
#3
GLA Demolition favorim. Oyuna kaos katmak için birebir. GLA Stealth ise düşmanı sinir etmek için çok uygun. USA Superweapon ise gerçekten karşınızda olmasını istemeyeceğiniz bir general. MP'de nükleer silah sınırı getirilmeli bence.
giphy.gif
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#4
Benim favorim kesinlikle USA Superweapon. Bunun sebebi çoğu kişinin tahmin edeceği üzere Particle Ion Cannon'undan ziyade karşısında hiçbir şey yapılamayan Supersonic Aurora Bomber'ı. Tartışmasız oyundaki en güçlü hava birimi olmasının dışında saldırıya giderken hiçbir şekilde hedef alınamaması da çok önemli bir etken. Böylelikle hedefine her türlü ulaşabiliyor.

En sevmediğim general ise China Infantry. Oyunun erken ve orta safhasında neredeyse karşısında hiçbir şey yapılamıyor olması ve minigunner'ların uçak, helikopter gibi birimleri de hedef alabilmesi ve hatta yeterli büyüklükte olduklarında tankları bile saniyeler içinde ortadan kaldırabilmeleri cidden çok sinir bozucu. Özellikle iyi bir oyuncuya karşı oynadığınızda size oyunu dar edebiliyor.
Ara
Cevapla
#5
China Nuke. Çok çeşitli oynanışının yanı sıra varlığınızı her yerde güçlü bir şekilde gösterebiliyorsunuz.

MP için, topluluğun yaptığı 1.06 dengeleme paketi çok başarılıdır. Zaten çok keyifli olan oyuna yaptığı güzel son dokunuşlarla aldığınız zevki katlayacaktır.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.