Anket Başlığı: Sunset Invasion Kullanıyor Musunuz?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Evet, oyuna değişiklik katıyor.

4 25.00%
Hayır, tamamen gerçek dışı ve gereksiz.

12 75.00%
Katılımcı sayısı: 16 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Anket:  Sunset Invasion Kullanıyor Musunuz?
Sunset Invasion, muhtemelen CK2'nun en az özellik ekleyen ve tamamen tek bir amaca odaklanmış yegane DLC'si. Bu sebeple oyuncular arasında pek popüler değil. Çoğu kişi ya hiç satın almıyor ya da koleksiyonlarını tamamlamak için satın aldığında ayarlardan "Sunset Invasion"ı kapatıyor. Bazısı oyunun zevkini kaçırdığını düşünüyor, bazısı ise tarihselliğe tamamen aykırı buluyor. Ancak bu DLC'nin oyunu tekdüzelikten kurtardığını ve ilginç bir tecrübe kattığını düşünen de var. Peki, siz bu kötü şöhretli DLC hakkında ne düşünüyorsunuz?
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(28-10-2019, 22:19)Attila the Hun : Sunset Invasion, muhtemelen CK2'nun en az özellik ekleyen ve tamamen tek bir amaca odaklanmış yegane DLC'si. Bu sebeple oyuncular arasında pek popüler değil. Çoğu kişi ya hiç satın almıyor ya da koleksiyonlarını tamamlamak için satın aldığında ayarlardan "Sunset Invasion"ı kapatıyor. Bazısı oyunun zevkini kaçırdığını düşünüyor, bazısı ise tarihselliğe tamamen aykırı buluyor. Ancak bu DLC'nin oyunu tekdüzelikten kurtardığını ve ilginç bir tecrübe kattığını düşünen de var. Peki, siz bu kötü şöhretli DLC hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tüm oyunlarımda açık fakat pek savaş yapmadım azteklerle daha çok bir AI savaşlarını izledim (ezip geçiyorlar birde hastalık getiriyorlar)
Ara
Sunset Invasion'un tartışılabilir bir eklenti olduğuna katılıyorum ama gerçekdışı diye Sunset'i kapatan kara büyülü satanist tarikatını da kapatmalı, ölümsüzlük vesaire doğaüstü eventleri de kapatmalı bana göre.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
7 veya 8. yüzyılda başlayan oyun 1200'e geldiğinde ya Avrupa'nın yarısı alınmış olunuyor ya da yapılacak bir şey kalmamış oluyor. Bu özellikle end game boss gibi bir şey çağırmış oluyoruz. Ben ayrıca black death'i daha ölümcüle ayarlarım.
[+] 2 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.