Antivirüs Programı Seçme Konusunda Yardıma İhtiyacım Var
Normalde pek antivirüs kullanmaya yanaşmazdım fakat son zamanlarda güvenlik açısından baya sıkıntılar yaşıyorum.

Tavsiye ettiğiniz sistemi çok yormayacak hem de ücretsiz güzel bir antivirüs programı var mı?

Önerilerinizi bekliyorum.
Ara
Windows 10'dakinin üstüne antivirüs aramak yerine kullanım alışkanlıklarını sorgulamak daha faydalı olabilir.
Ara
Mecburiyetten korsan kullanıyorum, son zamanlarda korsan kullanımını biraz daha artırdım ondan büyük ihtimalle sorun yaşıyorum.

Onun haricinde aklıma başka alışkanlık gelmiyor.
Ara
Ben arkadaşımla Norton360 satın aldım. 5 adet cihazda kullanabiliyoruz. Yıllık fiyatı da uygun.
" Hemen herkes tartışabilir, fakat güzel konuşabilmek herkesin yapabileceği bir iş değildir. "
Ara
Antin kuntin sitelerde gezmiyorsan Windows'un kendi antivirüsü yetiyor da artıyor. Yıllardır antivirüs kullanmadım. Sorun da yaşamadım. Öyle sitelerde geziyorsan da antivirüsler de seni tamamen koruyamaz. Trojandan korusa malware bulaşır, onu korusa ransomware bulaşır. Bu işin sonu yok. Nasıl her hastalığa iyi gelecek bir doktor ya da ilaç yoksa her virüse çözüm olacak bir antivirüs de yok.
Sic Parvis Magna
[+] 2 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Altnkurt'un dediğine ben de katılıyorum ama olur da bilgisayarın virüs kaparsa Malwarebytes çoğu virüsü temizleyebiliyor(Tabi hepsini değil).
Ara
bitdefender terchi edebilirm
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.