AoE4 - 7. Sezon Güncellemesi İlk İzlenimleriniz
aoe4.png
7. Sezon Güncellemesi hakkında ilk izlenimlerinizi bu konuda paylaşabilirsiniz.
Ara
Kimin hangi platformda neyle oynadığını gösteren belirteçler eklenmiş. Anladığım kadarıyla cross-play'i pc oyuncuları kapatamıyor ama konsolda oynayanlar kapatabiliyor. Konsol pc iç savaşı çıkmış durumda şu an ortam çok gergin.

GsL1wcG.png

9hiZic0.png

Cross-play aktif odaların yanında bu şekilde işaret oluyor:

4zQCP2z.png

FFA ile birlikte yeni quick match ekranı. Artık win-lose sayıları da gözüküyor kenarda, bir de MMR'ı ekleseler çok iyi olurmuş:

r2DbJzr.png

Yeni UI amma yer açtı ekranda. Eskisi büyük hamallıkmış.

DtGDZz8.gif
[+] 1 üye Athule nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kralın yeteneklerinin 60 saniye cooldown'ı var, treason age 3'te açılıyor. Baya zayıf stat olarak. Blacksmith vs. ile hiçbir şekilde yükseltmiyoruz da. Yakalanırsa büyük sıkıntı. Hızı villager'dan daha düşük, yeteneğini kullanınca da ağır atlıdan biraz yavaş koşuyor. HP'si de düşük, baya savunmasız.

J7a1gE0.png
Ara
İlk ffa'mı kazandım. 350 popun keyfi bir başka. Bundan önce golden pit'te oynamıştım ortaya kurulup odunsuz kaldım. Burada kendi kısmımdaki herkesi öldürünce safe trade yapabildim. Haritalar değişince stratejiler de değişiyor megarandomdan daha keyifli oldu böyle.

9eHEohY.png
Ara
AigrF28.png

Yeni kapı kurma özelliği. Taş surda da aynı şekilde çalışıyor. 7 odun kârda oluyorsun bu şekilde yaparsan. Tamamlanmış sura kapı yaptığında kapıyı koyduğun surların odununu iade etmiyor.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.