AoM - Multiplayer Sohbet
L3l2rJ.png
Age of Mythology multiplayer organizasyonlarıyla ilgili genel sohbet ve tartışmalar burada yapılır. 

Bu konu altında açmayı planladığınız yeni multiplayerlar için nabız yoklayabilirsiniz, 
çeşitli kural tartışmaları yapılabilir veya çeşitli önerilerinizi paylaşabilirsiniz.
Yarın eğer yazlığa gitmezsem, bir multi gecesi yapalım mı?
Ara
Önümüzdeki hafta Gameranger üzerinden bir Age of Mythology etkinliği yapabiliriz eğer katılım olursa.
Katılabilecekler bu konu altından yazsın ona göre etkinlik konusu hazırlayayım.
Bu Multiplayer AoM'Un Steam Versiyonu Üzerinden Yapılamaz Mı?
WhaW8Am.gif
Ara
Steam üzerinden uzun bir zaman evvel @Manwell ile denemiştik ve stabil değildi, lag oluyordu ayrıca genel hatlarıyla Extended Edition'u beğenmemiştim.
Potansiyel katılımcılardan o şekilde bir talep olursa tekrar şans verebiliriz Steam versiyonuna.
Eğer olursa ben de katılabilirim.
Screenshot_1.png?ex=661394d9&is=66011fd9...4125dc856&
Ara
Gameranger'dayım, oynamak isteyen olursa eklesin:

ID: 3910958
@Aytaç

Kurayım mı tekrar ?
Screenshot_1.png?ex=661394d9&is=66011fd9...4125dc856&
Ara
Oynamak isteyen varsa şuanda oda kuruyoruz.

Oda adı: ST MULTİ
Şifre: 1st
Sic Parvis Magna
Ara
Bir ara etkinlik düzenleyelim. Oynayacak var mı?
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Geçtiğimiz günlerde Steam'de AoM indirdim, ilk çıktığında denediğimde multiplayerı laglı gelmişti ancak Gameranger üzerinden multiplayer bazı kişiler için zorlayıcı gelebiliyor, gelen varsa arada oyunlar kurabiliriz.
Temmuz ayı için talep varsa yeni bir etkinlik konusu açabiliriz.
Yarından itibaren müsaitim.
Ara
Arkadaşlar bu kısımdan rakibiniz ile konuşup maçın saati ile anlaşabilirsiniz.
Ara
Yeni update gelmiş baya bi bug falan fixlemişler bundan önce en son ne zaman update geldiğini hatırlamıyorum ancak steam version kursam gelecek olan var mıdır?
€20
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.