AoM - Zeus İçin Strateji
Merhaba ...biz arkadasla zeus vs zeus oynuyoruz.....
Ben hermes,apollo,hepastatos u seciyorum...
Arkadasin en guvendigi sey  mrmydon ve hydra lar....
Ben acikcasi underground passage oldugu icin apolloyu tercih ediyorum..dynios u almiyorum..arkadasla tek farkimiz bu..
Gecen underground ile pop unu dusurdum fakat duvar ormedigim icin beni yendi..
Nasil bi yol beni rahatlatir..  erken bi centaur atagi ise yarar mi.. tesekkurler...  :roll:
Ara
Selam, ayrı konu haline getirdim Multiplayer Sohbet bölümünde mplerle ilgili iletiler olması daha doğru.

Myrmidon Yunan olmayan birimlere karşı güçlü bir birim, dolayısıyla sen de Zeus isen sana karşı zayıf olmalı, onun Myrmidon'una karşı, piyadelere karşı güçlü olan piyadeleri kullanabilirsin (Barracklarda 2. sırada, Hypaspist olması lazım isim)

Tanrı güçleri tek seferlik oluyor, dolayısıyla o tek seferlik godpowerı sana oyunu kazandırmayacaksa oyun boyunca kalıcı bazı özellikleri tercih etmen daha faydalı olabilir. Erken Centaur atağıyla işçilerini taciz edip ekonomisine hasar vermeye çalışabilirsin ancak bu genelde rush taktiğidir arkasını getirmedikçe bir anlam ifade etmez.
vay beee..Hypaspist lerin Mrmydon lara karşı etkili olduğunu bilmiyordum..hatta hiç çıkarmam...ama yarın deniycem..teşekkürler..bu arada sudden death da oynuyoruz..tek ana ev.....sence dyonius mu apollo mu...dynosu seçen rakibime göre?
Ara
Dionysos'un süvarilere bazı bonusları var, Apollo ise okçulara bonus veriyor.

Rakibin Myrmidonlarına karşı yine piyadelere karşı güçlü olan Toxotes birimlerini kullanabilirsin, bu durumda okçulara bonus veren Apollo iyi tercih olabilir. Rakip Myrmidon dışında birim değiştirmedikçe süvarilere ihtiyacın yok.
teşekkürler büyük savaş başlıyor
Ara
Bol şans.
oyun 3.5 saat sürdü fakat oyun devam ederken bağlantı kopuyor....bu neden oluyor..bu problemi ara sıra yaşıyoruz..patch mi yapmamız lazım...
Ara
Ne üzerinden oynuyorsunuz oyunu? İnternette kesilmeler yaşanıyor olabilir.
hamachiden oynadık bağlantı kesildi..wait falan yazdı 30 saniye ...sonra oyun bitti...
Ara
GameRanger programını deneyebilirsiniz yine de kopmama garantisi veremem.
Ara
Ya bu zeusa karsi hangi tanriyi almaliyim..loki ile rush ise yarar mi
Ara
Oyununuzun stiline bağlı, normalde multiplayerlarda Yunan medeniyeti oyuncusunun çok hızlı çağ atlaması gerekir, herhangi bir İskandinav tanrısıyla rush yapıp her şeyden önce "çağ atlamasını engellersen" oyunu kazanırsın.
teşekkürler duman...bunu çalışıcam..
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.