Attila - İndirim Takip Konusu
#21
Attila Total War Steamde %75 indirimde. Dlcleri ise %66 indirimde. Attila'dan önce çıkmış oyunlarda ve dlclerinde de büyük ölçüde indirimler mevcut. İndirim 1 Ekim'e kadar sürecek.

Rome2'de kadın generallerle yaşanan olaydan sonra bir çok total war oyununa steamde kötü incelemeler yapılmıştı. Bunanla alakalı bir indirim yapılmış olabilir.
Ara
Cevapla
#22
Ana oyun %75 indirimle birlikte Steam Sonbahar İndirimleri bitene kadar 20,00TL. Blood & Burning kan eklentisi hariç tüm eklentiler %66 indirimde.
rint2_2.png
Ara
Cevapla
#23
Attila'da %80, bütün DLC'lerde (Blood & Burning hariç) de %66 indirim var. İndirim yarın(30 Kasım) saat 21:00'a kadar sürecek.
Ara
Cevapla
#24
Ana oyun %75 indirimle birlikte Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimleri bitene kadar 20,00TL. Blood & Burning kan eklentisi hariç tüm eklentiler %66 indirimde.
rint2_2.png
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.