Avatar Kütüphanesi
#1
5GlDWA.png

AVATAR KÜTÜPHANESİ
Forum Değişiklikleri konularını 3 ayda 1 açılmak üzere bir düzene oturttuktan sonra özellikle Avatar Kütüphanesinde yapılan güncellemeleri daha erken duyurabileceğimiz bir alan ihtiyacı oluştu.
Bu konuda hem bu tarz duyurular hem de kütüphaneye dair genel iletiler bulunabilir.
Per aspera ad astra.
Cevapla
#2
Güncel bazı değişiklikler: EUIV Ülkeler klasörüne oyuna son 2 yamayla eklenen tagların bayrakları eklendi, Hearthstone Kahramanlar klasörü çok az sayıda (16) avatar barındırdığı için Hearthstone klasörüyle birleşti, Hearthstone klasörüne yeni hero ve legendary kartların görselleri eklendi, son olarak bugün EUIV Danışmanlar klasörüne 336 adet yeni danışman portresi eklendi.

Bu danışman portrelerinden bazıları:
Advisor_African_Army_Reformer.pngAdvisor_Muslim_Commandant.pngAdvisor_Southamerica_Statesman_Female.pngAdvisor_Northamerica_Colonial_Governor.pngAdvisor_Persian_Master_Of_Mint.png
Per aspera ad astra.
Cevapla
#3
Yeni avatarlar, nefis!
armada_starscream_by_megalorvi-d8hjqw7.png
[+] 1 üye Dionysos nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.