Aztekler savaş ilan etmiyor
Yaklaşık 200 yıl geçti fakat oldukları yerden hareket etmiyorlar. Steam üzerinden dosyaları doğrulamayı denedim sonuç yine değişmedi.
Bunun bir çözümü varsa yardımcı olursanız sevinirim ^^

JVVb6q.jpg
Ara
Hangi ülkesin? Saldırı hedefinin çok güçlü olması veya çıkartma yapılan bölgenin pagan dininde olmasının bu gibi bir hataya sebep olabileceğini yazmışlar.
Aztek ordularının olduğu bölgedeyim, ispanya imparatorluğu. Ve fas bölgesine de hakimim. Orada da 100k kişilik bir çıkartma var.
Ara
Senin kaç k ordun var?
43k orduya sahibim.
Ara
Oyunda herhangi bir mod/hile vb. müdahale var mı?
Mod kullanmıyorum, bazen altın hilesi :D
Ara
Bizim şu an devam eden multiplayerda Aztekler çıkartma yaptı ve direkt saldırdılar, dolayısıyla bu "genel bir sorun" değil, Aztek'in savaş açacak hedefi belirlerken devreye giren teknik bir sorun olma ihtimalinin dışında yegane seçenek seni saldırmak için fazla güçlü görmesi - ancak eğer asker sayın 40K ise bu da çok olası görünmüyor.
Sanmıyorum. Çıkartma yaptıkları bölgenin dışında 3 farklı ülke ile oynadım, macaristan, litvanya, danimarka. Ve 3 save dosyasında da bu sorun mevcut. Oyun dosyalarını temizleyip tekrar yüklesem düzelme ihtimali var mı acaba.
Ara
Denemekten zarar gelmez sanırım. Baştan oyun açman gerekebilir.
Kesinlikle, cevaplarınız için teşekkür ederim.
[+] 1 üye lionheart nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.