Barış İmzalama
Selamun Aleyküm Arkadaşlar ben bizans oynarken venedik geldi bana savaş açtı 2 toprağını aldım 5 6 defa askerlerini kestim ama barış imzalamıyor neden barış imzalamıyor
Ara
Zorluk zorsa imzalamak istemiyor olabilir. Tabi eski total war oyunlarındaki yapay zekanın inatçılığı da var biraz.
Ara
(02-01-2023, 18:44)Onur34 : Zorluk zorsa imzalamak istemiyor olabilir. Tabi eski total war oyunlarındaki yapay zekanın inatçılığı da var biraz.

zorluk normal
Ara
Çok alışılageldik bir durum; tamamen inat. Olur da barış imzalarsa; daha 5 tur geçmeden ve sen doğuya yönelmişken, birden barışı bozup tekrar saldırması da mümkün tabi. Dostluk ve ateşkes anlaşmaları türlü terbiyesizliklerle sonuçlanıyor genelde.
Ara
(03-01-2023, 08:48)KralRatgo :
(02-01-2023, 18:44)Onur34 : Zorluk zorsa imzalamak istemiyor olabilir. Tabi eski total war oyunlarındaki yapay zekanın inatçılığı da var biraz.

zorluk normal

O halde aşağıda söylendiği gibi mesele inat. Tavsiyem ordu yenmektense şehir ele geçirmenin yz'yi daha kolay barışa iteceği yönünde. Tabi barışın kalıcılığı da tartışmalı.
Ara
tamam teşekkür ederim arkadaşlar
Ara
Güvenilirlikle alakalı bir durum da olabilir. Savaşlardan sonra esirleri öldürüyorsan, anlaşmalarını bozuyorsan, aldığın şehirleri yağmalıyorsan vs. güvenilirliğin azalıyor.
Ara
(03-01-2023, 17:00)Aytaç : Güvenilirlikle alakalı bir durum da olabilir. Savaşlardan sonra esirleri öldürüyorsan, anlaşmalarını bozuyorsan,  aldığın şehirleri yağmalıyorsan vs. güvenilirliğin azalıyor.

teşekkür ederim genel de ortalarda oluyor
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.