Başarımlarım
Arkadaşlar Oyunda 364 Saatim Var Ve Sadece 265/24 Başarıma Sahibim.Anormal Mi?

Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
Neye odaklandığına ve nasıl oynadığına bağlı. Ben çoğunluka 1700'e kadar oynadığım için 900 saat civarında oynamama rağmen yine de oyunu bitirdiğiniz zaman alınan başarım bende yok :P
Ara
(26-07-2018, 17:21)yavuzkaan : Neye odaklandığına ve nasıl oynadığına bağlı. Ben çoğunluka 1700'e kadar oynadığım için 900 saat civarında oynamama rağmen yine de oyunu bitirdiğiniz zaman alınan başarım bende yok :P

Çok haklısın 1700 den sonra oyunla ilgili tüm sayısal değerler uçuyor hiç hoşuma gitmiyor ?
Ara
Başarım odaklı oynamazsan artmaz zaten kolay kolay.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
Ara
@Zebercet @Targutay @yavuzkaan

Peki Teşekkürler Oyunda Pek Bi Amacım Kalmadı İstediğim Bir Çok Ülkeyle Birçok RolePlay Yaptım.Başarım Kasmaya Karar Verdim Hangi Başarımlardan Başlayayım?
Ara
Cihan fethi değilde Osmanlıyla çok oynadıysan Dar-ül İslam vardı. Bütün önemli İslam şehirlerini ele geçirmek amacın. Biraz zor olsa da eğlenebilirsin.
Ara
İtalya kurabilirsin. Malezya kurabilirsin. Bizans ile doğu Romayı canlandirabilirsin. Fransa ile İngiltere'den core topraklarını alabilirsin. Çok fazla başarım var rehberler bölümünde başarım konusu vardı oraya bir bak. Pcye geçince biraz daha detaylı yazarım.
Ara
@Zebercet @Onur 34

Bizansla Roma Canlandırmak?Dar-ül İslam Hocam O Kadar Pro Değilim.Fransa ile İngiltere'den core topraklarını Aldım Zaten.
Ara
O halde İngiltere ile Paris’i core yapma başarımı dene. Sonra da bakarsın yoluna, kolonicilik derken eğlenirsin.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(26-07-2018, 22:24)Onur34 : O halde İngiltere ile Paris’i core yapma başarımı dene. Sonra da bakarsın yoluna, kolonicilik derken eğlenirsin.

Bak O Olabilir Teşekkürler :D

Başka Tavsiyesi Olan Var Mı?
Ara
Avrupalı bir devletle bütün Hindistanı ele geçirme var eğer zor gelmezse bir de yanlış hatırlamıyorsam Nors dininden bir devletle de en fazla beş toprak ile başlayarak bütün İskandinavya ve Biritanya'yı ele geçirme başarımı var. Youtubta serisi vardı ona bakarak başlangıç taktiği alabilirsin.
Ara
Rusya kurma. Almanya kurma. Osmanlı ile İstanbul, Roma ve Moskovayı ele geçirme. 500 ağır gemi basma. Prusya formlayıp 125 disipline ulaşma. 200 province sayısına ulaşma. 100 adet otonomi ve isyan riskinin olmadığı şehre sahip olma.

Tekrar şöyle baktım da nispeten kolay olanlar bunlar. Darel İslam o kadar zorlamaz bence oyunu epey oynamışsın. Fransa ile Better Than Napoleon başarımını da deneyebilirsin bence yalnız Rusya 1.22 yamasıyla birlikte feci güçlü oldu. Gene de yapılamaz değil. Fransa aşırı güçlü bir ülke.
Ara
Devlet kurma başarımlarını bitirip steam profilinde sergileyebilirsin. Zamanında yapmıştım uzun süre öyle tutmuştum, görsel olarak zevkli oluyor. Üstelik farklı devletlerle oynayabildiğini kanıtlamış oluyorsun gibi bir şey.
76561198072997558.png
Ara
Aslında başarımlarin güzel ben 320 saat oyun ile 39 basarım yaptım bunu ise ilk 100 saate borçluyum 32 basarımı 100 saat oynayarak yaptım ardından ilk ciddi oyunuma başladım bunda 2-3 basarım aldım basarım kasmak için yapman gereken şey kendine bir plan oluşturmak ve 1 ülkeyle en fazla ne kadar basarım alabilirim diye düşünmek
Je Maintiendrai
Ara
Mesaj Yazan Herkese Teşekkürler

@ErkutErdem Başarımlar Profilde Sergilenebiliyor mu?
Ara
@Filsuk steam profiline başarım vitrini ekleyip istediğin başarımları sergileyebilirsin. Benim profilimde halen var girip bakabilirsin nasıl durduğuna.
76561198072997558.png
[+] 1 üye ErkutErdem nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.