Bilgi: EUIV - 1.15 Yaması Ekran Görüntüleri ve Bilgiler
(19-01-2016, 00:20)Justicar :
(18-01-2016, 20:59)Duman : İzlanda varsa belki Belçika da eklersiniz diyen takipçisine Martin Anward'dan cevap
"Daha önce kurulabilir Gondor istediklerinde de reddetmiştik, dolayısıyla kurulabilir hayali ülkelere karşıyız."

Oyun da bir ton hayali ülke ve kurulabilir ülke yok mu? İskandinavya ne a.. diye sorarlar adama.

Zaten kuruldu varsayıyorlar.
Ara
Hanedan Haritası
Görsel
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Banu Sulaym nezaman bir hanedan olmus? Kabile degilmiydi?

(19-01-2016, 10:19)Xepluper : Bence zaman diliminde olmaması onun kuralamayacağı anlamına gelmemeli, şu an bile Bizans'ı canlandırmak isteyen Yunanlar var mesela.

Ozaman Roman Empire, Chartage, European Union vsr gibi yapilari da kurabilmek lazim :D
Ara
Burada bahsettiğimiz "diplomatın İrlandalı isme sahip olması" durumu Plazada da milletin dikkatini çekmiş.

Ayrı mesajlarda Wiz sırayla o görselde " Connaught ile, Tyrone ile, Münster veya Leinster ile oynamadığını " belirtmiş.

Ardından Meath ile oynadığını iddia eden birine " ben Meath ile oynayacak adam mıyım? " tarzında bir yanıt vermiş. 

Alıntı:I could be playing as Meath. It is technically possible, certainly. Do I look to you like the kind of person who would be playing as Meath? Do you think that is a reasonable thing to expect me to be doing? Is playing Meath something you see as a worthwhile use of my time?

Dolayısıyla 1.15 ile birlikte İrlanda'da yeni ülkeler görme ihtimalimiz bir hayli yüksek.
.....
Ara
İrlanda ya yapılan deşiklikler coktan yapilmaliydi, Common Sense ve Cossacks istedikleri gibi gitmeyince yeniden popüler deşiklikler yapamaya gidiyorlar, iste yeni ulkerler yeni fikirler vsr.
Ara
Görsel

EU4 1.15 Yama Notları
Üniversitede notu paylaşan kamerası kötü arkadaş mode on duman
[+] 1 üye lortcush nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ortalamayı yükseltip dersten kalmamıza neden olan arkadaş @Duman
Ara
Özenti üniversiteli @Blackwhist /pleb
Ara
Buradaki İzlanda ve beraberindeki olası yeni ülkeler muhtemelen 1.15 ile değil 1.16 ile gelecek. Wiz typo yaptı sanmıştım (henüz 1.15 çıkmadan 1.16dan ülke duyurmak nedir) ancak yama notlarında da İzlanda'ya dair bir şeye rastlamadım.
gZDRWR.png

1.15 ile nation designer'a yeni ilginç kültürler ve bayrak seçenekleri eklenmiş deniyor. Henüz kendim kontrol etmedim.
Anglo-Saxon kayıp kültür müdür. Atlentean diye bir şey kültür müydü ki kayıp kültür olsun.

Bu arada EUIV ekibi oyunu bitirmeye çalışıyor büyük ihtimal.
G0kMNN.png
Ara
Female Advisor ile ilgili idea gördüm Custom Nation da bilgisi olan ? Kadın olunca noluyor advisor ?
Ara
Hiçbir şey. Paradox oyunlarında o tür şeylere oyun içerisinde mekanik olarak anlamsız da olsa önem veriyor.
Hititler? Hunlar? Lidya?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.