Bilim Kurgu Kitap Önerisi
Bilim Kurgu kitabı arıyorum. Yeni bir canlı türünün keşfi yeni bir gezegenin ve akıllı varlıkların keşfi kolonileşme dünyanın sonu vs gibi konular olabilir.Önerilerinizi bekliyorum.
[+] 1 üye Athule nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bir Uzay Efsanesi Arthur C. Clarke. 5 kitaplık harika bir seridir.
Ara
Seri değil de tek kitap şekline arıyorum.Önerin için saol.
Ara
İthaki yayınları bilimkurgu klasikleri serisine bak. Stainslaw lem. John scalzi ve pkd kitaplarına göz gezdir. İlla kihoşuna giden birşey çıkacaktır.
Ara
(12-09-2019, 19:03)Athule : Bilim Kurgu kitabı arıyorum. Yeni bir canlı türünün keşfi yeni bir gezegenin ve akıllı varlıkların keşfi kolonileşme dünyanın sonu vs gibi konular olabilir.Önerilerinizi bekliyorum.

Çocukluğun sonu kitabını tavsiye edebilirim. Sonsuzluğun sonu kitabını ise şiddetle tavsiye ederim konusundan kısaca bahsedeyım kitapda sonsular dıye bir ekıp var zaman içinde insanlığın verdığı bazı kararlar gelecekte dunyayı felakete suruklemış işte bu sonsuzlar geçmişe gidip küçük değişiklişlerle felakete dönen geleceği değiştiriyorlar tam anlatamadım :)
[+] 1 üye Zamanseyyahı nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Asimov'dan ne bulursan okuyabilirsin ama özellikle robot serisini kesinlike tavsiye ediyorum. Sonsuzluğun sonunu şiddetle tavsiye ediyorum inanılmaz bir eserdi benim için.
[+] 1 üye GespensterPanzer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(12-09-2019, 19:03)Athule : Bilim Kurgu kitabı arıyorum. Yeni bir canlı türünün keşfi yeni bir gezegenin ve akıllı varlıkların keşfi kolonileşme dünyanın sonu vs gibi konular olabilir.Önerilerinizi bekliyorum.

Tam olarak bütün istediklerini tutturan "We are legion" bobiverse serisi var. Yıllardır hala benzerini bulamadim.
Ara
Şu sıralar kitap okumaya hiç vaktim olmuyor ama hepsini not aldım . Teşekkürler cevaplar için.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.