Bölünmüş Ulus - Bir Diplomacy Oyunu
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
(17-08-2022, 19:34)korkusalan : Bu arada başlıklı spoilerleri nasıl yapıyorduk?

Kaynak kodunda [spoiler] kısmını [spoiler=Başlık] yap
Space-Background.gif
Ara
[+] 1 üye korkusalan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben Ferenc tamam. Söylediklerim sana Draza.
Ara
@Takeda Akane bir tek senin turun kaldı. Eğer yakın zamanda atabilirsen sonraki tura geçeriz.
Space-Background.gif
Ara
Özelden attım.
Ara
Bir saniye??? Yeni tur yarın!! Ehehhehehehehehhehe!!!!
Ara
Ben Ferenc Attila'nın torunu olduğum için şamanlarla ayin yaptık ve en doğru kararı verdim.
Ara
Yeni tura geçiş sürecini gerçekleştiriyorum, hamlesinden vazgeçen değiştiren vesaire varsa bu süreç içinde bana ulaşabilir.

Gün 2 - Yerel Gazeteler :
Görsel

Her şey çok ani gelişmişti. Daha bir gün evel hiçbir şey net olarak belli değilken, bu gün 18 Macar askerinin bir baskın sonucu öldüğü haberi alındı. Vatanımızın başkenti, Budapeşte civarında yaşandı bu olay. Söylentilere göre Alman yancılarının kalkıştığı bir şehir olan Tlna'dan gelen bir güruh bu işe kalkışmıştı.

Ülkemizin dört bir yanındaki gazeteler ise farklı ekipmanları olan farklı dili konuşan envai çeşit birliklerin marş durumunda olduklarını söylüyordu.

Slovakya Komünü - @Onur34
Romanya - @Craetus
Faşist Macaristan - @Takeda Akane
Loyalist Macaristan - @korkusalan
Hırvatistan - @Pharmacist
Özgür Sırbistan - @elefsar

Not: Talep gereği Sırbistan rengi değiştirildi.
Space-Background.gif
Ara
Sefer başladı.

images?q=tbn:ANd9GcRQB5MZTLdlXqPdqHomdl7...g&usqp=CAU
[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Berlin'de Alman Führeri ile görüşüyorum. Yeni stratejiler belirlemek için. Amerikan bombardımanı ve Rus işgali olmasına rağmen Führer neşeli ve canlı görünüyor.

images?q=tbn:ANd9GcReGiRRSov6yCACYy6fpo0...w&usqp=CAU
Ara
@Takeda Akane özel mesaj kutun dolmuş...
Ara
(19-08-2022, 13:05)Takeda Akane :
Berlin'de Alman Führeri ile görüşüyorum. Yeni stratejiler belirlemek için. Amerikan bombardımanı ve Rus işgali olmasına rağmen Führer neşeli ve canlı görünüyor.

Space-Background.gif
Ara
(19-08-2022, 13:24)korkusalan : @Takeda Akane özel mesaj kutun dolmuş...
Herşeyi sildim ama hala dolu görünüyor. Bende anlamadım.
Ara
(19-08-2022, 14:57)Takeda Akane : Herşeyi sildim ama hala dolu görünüyor. Bende anlamadım.

Çöp kutusunu da temizle
Space-Background.gif
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(19-08-2022, 15:00)Yasin Ahmet :
(19-08-2022, 14:57)Takeda Akane : Herşeyi sildim ama hala dolu görünüyor. Bende anlamadım.

Çöp kutusunu da temizle
Var ya Yasin Ahmet sen adamsın.
Ara
Pazartesi öğle 1 civarına kadar vaktiniz var, haberiniz ola

Romanya - @Craetus
Space-Background.gif
Ara
Yeni tura geçiş sürecini gerçekleştiriyorum, hamlesinden vazgeçen değiştiren vesaire varsa bu süreç içinde bana ulaşabilir.

Gün 3 - Kan ve Çelik :
Görsel

Milliyetçiler ilk hamlelerini yapmıştı. Rus yapımı Slovak tanklarının Heves'e ezici bir güçle ilerlemesi sırasında Macar ordusu adeta bir şok içerisinde idi. Aynı anda Çetnik birlikleri de bir Macar kenti olan Bekes'i fırsattan istifade ele geçirdi.

Halk ikisinden hangisini tercih eder bilemiyoruz, ancak Büyük Macaristan'ı kurtarmak için olan çözümler her geçen gün azalıyor ve zorlaşıyor. Tanrı Macaristan'ı korusun.

Romanya - @Craetus
Faşist Macaristan - @Takeda Akane
Loyalist Macaristan - @korkusalan

Hepinizin birliklerine birer renk verildi. Böylece artık daha bariz görebileceksiniz. Renk değişimi için bana ulaşabilirsiniz. Hata varsa bildiriniz, sorunuz varsa yine bildiriniz. Şikayet durumunda özelden dürtebilirsiniz.
Space-Background.gif
Ara
Önceliğimiz Sırbistan. Bosnalı müslümanlara yaptıkları Kudüs Müftüsünü sinirlendirmiş ve Hitler benden Sırp sorununu çözmemi istedi. Sırplar Macar topraklarından çıksın ve Hırvatistana toprak bıraksın.

Hitler ve Müftü çay sohbeti yaparken fotoyu ben çektim biz Macaristan olarak Tengriciyiz ama laik insanlarız ve müslümanlara yapılan bu asimilasyonu kabul etmeyiz. 

mufti.jpeg
Ara
Romenler Doğu sınırlarımıza tüm ordularını yığmışlar. Ne yapmak, nereye varmak istemektedirler?!
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.